3 Березня 12:04

Ознайомчо-навчальні поїздки депутатів Коростенської міської ради продовжуються. Депутати розпочали візити до «старостинських округів» Коростенської міської територіальної громади. 2 березня обранці на чолі із секретарем міської ради Олександром Олексійчуком відвідали приєднані села Кожухівку, Клочеве; Бехи, Вороневе, Сокорики.
У ході поїздки депутати оглянули дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, ФАПи, бібліотеки та церкву, ознайомились із підприємствами, які функціонують в межах округів. На зустрічі старости Світлана Васьківська та Ігор Конюх мали змогу озвучити депутатському корпусу проблемні питання територій, які потребують негайного вирішення.
Загалом, поїздка виявилася цікавою, змістовною та корисною. На 10 березня заплановано візит до приєднаних сіл Васьковичі та Михайлівка.