11 Березня 13:01

Депутати Коростенської міської ради продовжують ознайомлення та візити до приєднаних територій міської територіальної громади. 10 березня обранці відвідали села Васьковичі та Михайлівку.
У поїздці взяли участь секретар міської ради Олександр Олексійчук, депутати міської ради Ольга Гречко, Володимир Стужук, Катерина Скляревська, Віта Литвинюк, Тетяна Кереселідзе, Тетяна Мостівенко, Валентина Лазаренко, депутат районної ради Тетяна Вигівська. Про життя населених пунктів розповідали старости округів Олександр Ущапівський та Анатолій Невмержицький. Депутати ознайомились із роботою та функціонуванням адміністративних приміщень, дошкільних та навчальних закладів, ФАПів, бібліотек, будинків культури.
Наступна ознайомчо-навчальна поїздка до приєднаних сіл Дідковичі, Булахівка, Межирічка, Барди, Сарновичі, Берестовець, Обиходи, Обиходівка запланована на четвер 18 березня.