Депутати Коростенської міської ради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів.

13 Січня 21:00

Депутати Коростенської міської ради 14 січня, під час позачергового засідання прийняли звернення  до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів.
У зверненні йдеться про те, що в країні зберігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом СОVID-19, поглиблюється криза в економіці, збитків зазнають підприємці, зростає безробіття та рівень бідності. Платоспроможність українських родин погіршилась, а ціни на електричну енергію та газ невпинно ростуть, а разом із ними накопичуються борги населення. Звернення прийнято депутатами одноголосно.
Пропозиції присутніх представників громадськості будуть враховані в підготовці остаточної редакції звернення.
У ході пленарного засідання депутатами міської ради було ініційовано звернення  щодо стабілізації ситуації, що виникла на ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ». Підтримало відповідне звернення 29 депутатів, 6 – утримались (фракція «Слуга народу»).
Фракція «Слуга народу» пропонувала з голосу внести рішення «Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 січня 2021 року в дію підвищеного тарифу для населення на теплову енергію та воду». Бюджетна комісія рекомендувала дані проєкти рішень не виносити на сесію, оскільки ці питання потребують детального вивчення та розробки механізму компенсації  з міського бюджету втрат, які зазнають підприємства, що є надавачами комунальних послуг, внаслідок прийняття таких рішень.  За результатами голосування дані проєкти рішень не були включені до порядку денного позачергової сесії Коростенської міської ради.