Топ теги:
Попередження

День захисту дітей 2021

1 Червня 13:45

Діти – безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від дорослих, в той же час наше майбутнє залежить від дітей. Хочеться, щоб наші малюки зростали в світлому і безпечному світі, без жорстокості, болю та насильства. День захисту дітей покликаний нагадати дорослим про нашу відповідальність за щасливе і безтурботне дитинство всіх дітей, про право кожного малюка на батьківську ласку і любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.
Сьогодні з нагоди відзначення Дня захисту дітей в парку відпочинку «Древлянський» відбулись активні розважальні заходи. В комплексі «Весела панда» відвідувачі змагались, танцювали, проходили інтелектуальний квест, творили та просто розважались з друзями.
Юні спортсмени випробовували свої вміння разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Фахівці міського центру соціальних служб спільно з представниками поліції також приєднались до свята, поєднавши виховну роботу з сім’ями, які перебувають під їх опікою, з веселими іграми.
Вітаємо всіх діток Коростенської територіальної громади зі святом та бажаємо щодня радіти дитинству, веселитися і посміхатися! Не поспішайте дорослішати, адже саме дитинство – найщасливіший безтурботний час!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія