Чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

2 Лютого 16:55

02 лютого відбулось чергове засідання Ради з питань  внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Коростенської міської ради під головуванням Дмитра Перепелиці.

На засіданні було порушено ряд важливих питань: напрацювання та підведення підсумків роботи за 2023 рік та плани на 2024 рік, зміни  в законодавстві щодо умов призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб. Головний спеціаліст відділу призначення державних соціальних допомог УПЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Ірина Стужук детально познайомила членів ради ВПО зі змінами в законодавстві, які чекають на них з 1 березня поточного року.

Заступник міського голови Олександр Синицький, який буз запрошений на засідання Ради, порушив одне з найважливіших питань – житло для внутрішньо переміщених осіб. Заступник запропонував написати лист на міського голову Володимира Москаленка, щодо реконструкції приміщення поліклініки, яка побудована по вулиці Сергія Кемського (Пашини) під житло для внутрішньо переміщених осіб.

На засіданні були прийняті відповідні рішення по обговореним питанням та пропозиціям. Також, з метою підтримки та консультацій, запропоновано продовжити прийом внутрішньо переміщених осіб щосуботи з 9:00 до 12:00 години в приміщенні Управління праці та соціальн6ого захисту населення  виконавчого комітету Коростенської міської ради по вул. Тараса Шевченка, 8.