Благодійний захід «Сторінками історії древлян»

17 Червня 13:42

Відбувся благодійний захід «Сторінками історії древлян»

За ініціативи міського голови  В.В. Москаленка Жіноча Рада міста організувала благодійний захід «Сторінками історії древлян», на який запрошувалися діти-сироти, діти  з багатодітних родин, діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 17 червня група коростенців із 55 осіб відвідали  Коростенський  краєзнавчий музей. Екскурсоводи провели уроки краєзнавства, присутні з уважністю розглядали археологічні колекції і особливо матеріали, що висвітлюють древлянський період нашого краю, міста, яке було столицею древлянської землі, експонати 1 та 2 Світової війни, аварії на ЧАЕС.
Малечі сподобалася зібрана колекція з матеріалів природи, оглянули зразки рідкісних мінералів, знаряддя праці поліщуків, предмети мистецтва. Особливу  увагу дітей привернув  куточок пам’яті та шани учасників АТО, де зберігаються особисті речі та фотографії  Героїв коростенців та  видатних людей Коростенщини.
 Практично всі  музей відвідали вперше, тому з великою цікавістю слухали та розглядали представленні експонати.

Голова Жіночої Ради міста    Світлана ЗАГОРУЙКО