Топ теги:
Попередження

Благодійний захід «Місія Добра»

25 Лютого 13:22

 24 лютого міський голова В.В. Москаленко та представниці Жіночої Ради міста з благодійною «Місією Добра» завітали в  «Будинок  Сестринського Догляду».
 В цей день особливі слова подяки висловив  В. Москаленко працівникам закладу на чолі з завідуючою Л.М Буслаєвою,. які намагаються полегшити фізичні та духовні  страждання, допомагають гідно завершити земне життя тяжко хворим людям,які живуть наперекір болю та зневіри. Де життя  людини висить на волосині і  здатне щомиті обірватися, але воно напевно більш осмислене і справжнє.
Основні зусилля медичного персоналу спрямовані на створення саме психологічногокомфорту хворим.  І дуже важливо для людей з обмеженими можливостями спілкування, де її вислухають, зрозуміють і це допомагає їм жити достойно.
Сьогодні у відділенні перебувають 32 підопічних, більшість з них важкі, потребують цілодобового догляду, Лише декілька з них можуть самотужки вставати та ходити.
За всіма позмінно доглядають медсестри і санітарки – люди мають бути вчасно доглянуті , помиті, одягненні, нагодовані. І так кілька разів на день. Основна мета паліативного лікування – створення максимально комфортних умов наближених до домашніх, адже більшість – самотні, покинуті рідними.
В цей день ієрей  Миколай Сулима з храму  «Святого мученика Валентина»  відслужив «молебен о здравии» присутніх. На кінець зустрічі в своїй проповіді побажав, щоб Мати  Божа усім подарувала щастя і любов, щоб великодушні дзвони озвучили в серцях і віру і надію та додали сил, для невтомної праці спрямованої на піклування  про хворих людей.
Адже у  кожної людини своя роль в житті а одна з основної прийти й допомогти ближньому.
В ході відвідин були передані продукти харчування довготривалого зберігання, фрукти та солодощі.
Жіноча Рада міста вдячна за неодноразове надання благодійної допомоги  протоїєрею Георгію (Юрію Кузнецову) настоятелю « Свято Покровського » храму  та ПП Пашинській Марії Василівні  кафе « Модуль».
 
 
                                                      Голова Жіночої Ради  Світлана ЗАГОРУЙКО

 

 

Чат-бот Гаряча лінія