Топ теги:
Попередження

Благодійні заходи для діток

20 Серпня 5:26

За ініціативи міського голови В.В. Москаленка, до 30-річчя Незалежності України, Жіноча Рада міста провела ряд благодійних заходів:
–  17.08  – благодійний захід «Подаруй  дитині свято», який  відбувся  на площі «Молоді Коростенщини  20 ст»  з 12.00 до 13.30 години.  Запрошувалися  25 діток  з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.
– 18.08. група коростенців із 32 осіб відвідали  Коростенський  краєзнавчий музей, в якому екскурсовод провів урок краєзнавства. Присутні з уважністю, розглядали археологічні колекції і особливо матеріали, що висвітлюють древлянський період нашого краю, міста, яке було столицею древлянської землі, експонати 1 та 2 світової війни.
– 19.08  – благодійний захід «Подаруй дитині свято», який  відбувся на площі «Молоді Коростенщини  20 ст»  з 12.30 до 14.00 години.
 Запрошувалися  30 маленьких коростенців, які виховуються в багатодітних родинах. Малеча з задоволенням розважалися на  ігрових атракціонах,отримавши незабутній настрій. Від усього серця побажали усім учасникам заходів здоров я, удачі, впевненості родинного благополуччя, та життєвого добра.
Жіноча Рада міста,вдячна за надання благодійної допомоги: ПП Віктору Морозу  та                              директору Коростенського Краєзнавчого музею Польгуй Володимиру Івановичу.
                                                             
    Голова Жіночої Ради міста   Світлана Загоруйко
 
 
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія