Топ теги:
Попередження

«Бачать серцем»

13 Листопада 14:08

«Бачать серцем», такий плакат на вході у підприємство мріє побачити директорка Коростенського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Тетяна Обиход.
В багатьох країнах світу в 13 листопада відзначається Міжнародний день незрячих людей.
Ця дата покликана привернути увагу суспільства до людей з порушенням зору, до їх проблем.
Дату обрали на честь Валентина Гаюї, який був французьким педагогом, що вигадав спеціальний шрифт “унціал” для того, щоб сліпі люди могли читати. А ще педагог за власні кошти відкрив першу школу для незрячих дітей.

У нас в Коростені діє «КОРОСТЕНСЬКЕ УЧБОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» на якому працюють люди з вадами зору. Свій дружній колектив від душі привітала, нагородила грамотами та преміями директорка підприємства Тетяна Обиход. А від імені Коростенської міської ради привітати та нагородити людей, які бачать серцем, прийшли заступник голови Олександр Синицький та начальник УПСЗН Ігор Єсін. Вітаючи колектив Олександр Синицький наголосив, що працівники підприємства є прикладом для багатьох, бо ж сильні духом, добре знають свою справу та є рівноправними членами суспільства.
Також, 13 листопада в Україні і світі святкують Всесвітній день доброти. Це чудова можливість знайти час для будь-яких хороших вчинків. Варто розуміти, що творити добро зовсім не важко, адже навіть найменша добра справа здатна творити чудеса. Не будьте байдужими один до одного і не тільки в якісь визначені дати, а й щоденно.

 

Чат-бот Гаряча лінія