Топ теги:
Попередження

АЕМУ запрошує на вебінар присвячений Європейському тижню сталої енергії

19 Червня 13:10

Association Energy Efficient Cities of Ukraine

🌿Разом з DiXi Group запрошує на вебінар, присвячений «Європейському тижню сталої енергії в Україні».
🟢Мета вебінару – відродити традицію проведення Європейського тижня сталої енергії за участю Представництва Європейської Комісії в Україні.
⭕️Основні теми вебінару:
🎈Участь Європейського Союзу в енергетичному переході та Європейський зелений курс в Україні в умовах війни Росії проти України;
🎈«Угода мерів» – енергетичний перехід міста Вінниці в контексті Європейського зеленого курсу;
🎈Обговорення проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та його інформаційні продукти для міст України.
🧲Дата: 21 червня 2023 року
⏰Час: 11:00 – 12:10
☎️РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД: https://bit.ly/3Nol8ii
Європейський тиждень сталої енергії – це кульмінаційний пункт Європейських Днів сталої енергії, спрямованих на прискорення енергетичного переходу в Україні через популяризацію в місцевих громадах використання джерел поновлюваної енергії та підвищення енергоефективності й енергоощадності.
Захід націлено на підвищення усвідомленості щодо важливості сталої енергетики та впровадження зелених технологій. Він збере учасників з усієї України, щоб обговорити стратегічні кроки та інноваційні рішення, які допоможуть нашій країні забезпечити сталість та екологічну ефективність у галузі енергетики.
Чат-бот Гаряча лінія