4 червня 2022 року Українському товариству глухих (УТОГ) 89 років!

4 Червня 10:53

Українське товариство глухих (УТОГ) — всеукраїнська громадська організація людей з вадами слуху. Була заснована у 1933 році. У 1992 році, після прийняття Верховною Радою України Закону «Про об’єднання громадян», УТОГ був легалізований у Міністерстві юстиції України. На сьогодні обласні і територіальні організації УТОГ об’єднують понад 50 тисяч громадян України з порушеннями слуху та мови.

З нагоди 89 річчя з дня створення УТОГ, начальник управління праці та соціального захисту населення Єсін І.В сумісно з головою ГО «Промінь любові» Седляром О.М, за дорученням міського голови, привітали представників міського товариства глухих (УТОГ) зі святом. Адже за роки існування, УТОГ неодноразово доказав свою ефективність та дієвість, і є надійним та міцним «плечем» і джерелом надання правдивої, актуальної інформації особам з порушеннями слуху.