28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 Квітня 8:50

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

Враховуючи повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, всі зусилля країни спрямовані на захист Батьківщини. В цей складний час бізнес та працівники – друга лінія оборони, фундамент економічної стабільності та безцінна допомога Збройним Силам України.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так в Україні, за час повномасштабної збройної агресії російської федерації, з 24 лютого, в Україні зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 – зі смертельним наслідком. При виконанні трудових обов’язків через активні бойові дії постраждало 94 працівники, 50 з яких загинули. В Коростенській міській територіальній громаді зареєстровано 3 нещасні випадки на виробництві які підлягають розслідуванню в яких постраждало 3 особи.

З огляду на зазначене, пропонуємо 28 квітня 2022 року вшанувати память працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану.

Також нагадуємо, що  будь-яку інформацію, роз’яснення, допомогу з питань праці та охорони праці, можна отримати у спеціалістів відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 8.