Топ теги:
Попередження

27 січня в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.  

26 Січня 11:38

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту має нагадати всім тиранам і агресорам сьогоднішнього світу про небезпечність і наслідки їхніх дій, у тому числі і для кожного з них.  В пам’ять невинно убієнних жертв голокосту сьогодні, за участю міського голови Володимира Москаленка, працівників виконавчого комітету та релігійної іудейської громади було покладено квіти до пам’ятника жертвам нацизму,  розташованому по вул. Романа Шухевича (Гастелло). Розстріляних, закатованих людей єврейської національності та інших національних меншин вшанували хвилиною мовчання та молитвою за невинно убієнних жертв Голокосту.

Голокост є однією з найстрашніших трагедій та одним із найбільших злочинів в історії людства, завжди буде для всіх застереженням про небезпеки, в основі яких – ненависть, фанатизм, расизм та упередженість.

Чат-бот Гаряча лінія