18 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ В КОРОСТЕНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ КОМІСІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ.

18 Листопада 10:15
Комісія здійснюватиме перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб. Метою перевірки є оцінка готовності виконавчого комітету Коростенської міської ради, органів управління і сил цивільного захисту ланки Коростенської міської територіальної громади обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у мирний час та особливий період.
В рамках перевірки спеціальна комісія ознайомиться з організацією оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організацією збору, обробки та інформування керівного складу, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацією заходів з евакуації та інші питання.