12 січня відбулася щорічна акція «Подаруй дитині Різдвяну казку»

12 Січня 15:30
В Коростенському Палаці культури ім. Т. Шевченка для дітей відбулася щорічна акція «Подаруй дитині Різдвяну казку».
Свято для дітей з малозабезпечених та багатодітних родин організувала МГО «Молодіжна міська рада» за підтримки Коростенського міського голови Володимира Москаленка, та спонсорів Шота Олександра та Вигівської Ольги – магазин “Ласощі”.
Зі словами вдячності організаторам дійства та вітаннями зі святами до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко, та вручив подяки: спонсорам, колективу Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Шевченка, Коростенському міському центру соціальних служб для дітей та ГО “ОБ’ЄДНАНИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ “ВзаємоДія” Сиромятников Ігор.
Всі присутні отримали масу задоволення від театралізованого дійства яке провели працівники Палацу культури ім. Т. Шевченка.
Голова МГО «Молодіжна міська рада» Олександр Білошицький подякував всім, хто протягом багатьох років долучається до проведення акції «Подаруй дитині різдвяну казку».
На завершення свята діти отримали солодкі новорічні подарунки та м’які іграшки.
Захід був проведений з дотриманням всіх заходів безпеки.