ЗВЕРНЕННЯ депутатів Коростенської міської ради до жителів Коростенської територіальної громади щодо необхідності збереження спокою та підтримки збройних сил України та загонів територіальної оборони

24 Лютого 11:15

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коростенської міської ради до жителів Коростенської
територіальної громади щодо необхідності збереження спокою та
підтримки збройних сил України та загонів територіальної оборони

Шановна Коростенська громадо!

Ми, депутати Коростенської міської ради, звертаємося до вас у цей непростий час, в настання якого ніхто з нас не хотів вірити, але сталося так, що війна, яка тривала на сході нашої держави, сьогодні переросла в повномасштабну війну. В Україні оголошено воєнний стан, а це значить, що всі ми переходимо в особливий правовий режим. Тому просимо вас зберігати спокій, не панікувати, бо паніка в такі моменти – найбільший ворог.

Варто пам’ятати, що у часі гібридної і повномасштабної війни  ворог діє підступно і жорстоко на всіх фронтах.

Ми морально готові до різного розвитку подій, але маємо розуміти, що в час військової агресії нам всім потрібна міцна та об’єднана країна – з сильною армією та об’єднаним суспільством.

Закликаємо усіх користуватися лише офіційною інформацією з достовірних джерел, з офіційних ресурсів – загальнодержавних каналів UA:перший, канал Рада,  радіо Промінь та місцеві ЗМІ – канал Коростень ТБ, Коростень ФМ 107,5, ресурсів у мережі Фейсбук Коростень Офіційний інформаційний, КоростеньМедіа та офіційний сайт міста https://korosten-rada.gov.ua/.

Ми, депутати Коростенської міської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

Віримо в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб відстояти нашу державу. Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони,

Комунальні підприємства Коростенської міської територіальної громади працюють в посиленому режимі, забезпечуючи всі стратегічно важливі напрямки життєдіяльності: воду, тепло, електроенергію, надається медична допомога в повному обсязі. Всі підвальні приміщення, укриття відкриті, і у разі, якщо в місті зазвучить сирена, потрібно спускатися в укриття.

Сьогодні, як ніколи, ми повинні бути згуртовані, пильні та не піддаватися на будь-які можливі провокації. Дії ворога спрямовані на дестабілізацію соціально-політичної ситуації на теренах України. Коростенці завжди відзначалися мужністю, рішучістю, гарячими серцями та холодним розумом, і сьогодні ми вкотре демонструємо свою єдність та готовність дати відсіч російському загарбнику.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь- якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього.

Слава Україні!