Жіноча Рада міста організувала благодійний захід «Подаруй дитині свято»

12 Вересня 14:21

На передодні святкування «Дня українського кіно», яке відзначається в Україні щорічно у другу суботу вересня. Жіноча Рада міста, звернулася до адміністрації кінотеатру «Прем’єра» з проханням дозволити дітям з багатодітних родин переглянути цікавий мультфільм на благодійних засадах.
09 вересня група маленьких коростенців відвідала кінотеатр та переглянули мультфільм
«Інопланетянка». В залі дзвенів веселий сміх та море емоцій.
По завершенню діти подякували організаторам та адміністрації благодійного заходу.

Жіноча Рада міста висловлює щирі слова вдячності директору кінотеатру «Прем’єра» Малюку Ігорю Володимировичу та адміністрації за надання благодійності.
Бажаючи усім хто творить, любить і вболіває за вітчизняний кінематограф, добра і
щастя, творчого неспокою і великої наснаги у змаганні за увагу та любов глядача.

Голова Жіночої Ради Світлана ЗАГОРУЙКО.