З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

29 Вересня 17:23

29 вересня 2022 року, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, у читальній залі міської центральної бібліотеки відбулися урочистості. На професійний захід були запрошені всі бібліотекарі закладів Публічної бібліотеки Коростенської МТГ, заступник міського голови Наталія Чижевська, керівництво відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради Ольга Козаченко та Лариса Бондар, директор Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького Володимир Демиденко, голова міської організації профспілки працівників культури Ірина Пасічник-Прокопенко. Під час проведення урочистостей було висвітлено багатогранну діяльність бібліотек в сьогоденні, зокрема щоденну працю бібліотекарів у задоволенні духовних потреб читача, реалізації соціально-креативних проектів, у волонтерських та благодійних заходах. Тому з відчуттям гордості за результативну і перспективну діяльність Публічної бібліотеки було відзначено подяками міського голови, грамотами, квітами кращих фахівців бібліотечної справи та вкотре наголошено на важливості діяльності бібліотек як культурного простору для жителів громади, для нашої спільної Перемоги.