Топ теги:
Попередження

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, в місті Коростені відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героя України Сергія Кемського

20 Лютого 13:28
20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.
З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, в місті Коростені відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героя України Сергія Кемського (вул. С. Кемського, 2) та меморіальної дошки Сергію Кемському (вул. С.Кемського, 50а).
У них взяли участь міський голова Володимир Москаленко, Народний депутат України Володимир Арешонков, заступник міського голови Наталія Чижевська, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, представники ЗМІ та громадськості, хвилиною мовчання згадали кожного Героя Майдану, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.
Чат-бот Гаряча лінія