Топ теги:
Попередження

Відкриття Денного консультативного центру соціально-психологічної допомоги

25 Квітня 14:47

Відтепер кваліфікаційну психологічну та консультативну допомогу можна отримати в Денному консультативному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі, гендерно зумовленого насильства.
На базі Управління соціального захисту Коростенської міської ради сьогодні відбулась презентація денного консультативного центру, який створений з метою надання кваліфікаційної допомоги ВПО, дітям, військовослужбовцям, а також – протидії домашньому насильству.

За словами Людмили Медведчук, начальниці відділу з питань сімейної політики, на обліку перебуває 64 кривдники. Проведення превентивних заходів спільно з управлінням поліції та Центром соціально-психологічної реабілітації допомагають уникнути повторного прояву насильства в сім’ях.
Відкриття антикризових кімнат, денних центрів, мобільних груп – це показник руху України до ЄС та наслідування європейських цінностей. – зазначила директорка Департаменту соціальної політики Житомирської ОВА Олена Грищук.
Слід зауважити, що в антикризовій кімнаті вже проведено тренінг для чоловіків, надано психологічну допомогу дружині загиблого військовослужбовця та консультативну допомогу військовослужбовцю, який повернувся з лав ЗСУ.
Детальну інформацію про антикризову кімнату, графік прийому психологів та соціальних працівників можна отримати в Соціальний Захист Коростеня або ж за номером телефону (04142) 5-04-39.
Чат-бот Гаряча лінія