ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
1 півріччя 2017 року

Протягом I півріччя 2017 року суттєвих коливань збільшення або зменшення рівня безробіття не спостерігалося, але суттєво відчувається дисбаланс попиту та пропозиції кваліфікованої робочої сили на ринку праці м. Коростеня, це пов’язано з процесами, які відбуваються в політичній та соціально - економічній сферах.

За звітній період послугами Коростенського міського центру зайнятості скористалися 1905 незайнятих громадян, що на 26 % менше, ніж у січні-червні 2016 року.

До центру зайнятості протягом року надійшла інформація від 347 роботодавців про 2015 вільних робочих місць, з них для укомплектування службою зайнятості 1873 вільних посад. Кількість роботодавців та актуальних вакансій заявлених для укомплектування збільшилися на 1% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Протягом січня-травня 2017 було створено 128 нових робочих місць у юридичних та фізичних суб’єктів господарювання, що майже у 2 рази більше за аналогічний період 2016 року.  

В звітному періоді за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 630 осіб в т.ч. 286 безробітних, що на 51% більше показника 2016 року. Рівень працевлаштування становив 18% проти 15% у минулому році.

На нові робочі місця з проведенням компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштування безробітних залишається на рівні показника минулого року (14 осіб).

Професійне навчання, курси підвищення кваліфікації, а також стажування на робочому місці пройшло 87 безробітних, що у 2 рази більше за минулорічний показник (41 осіб).

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 46 безробітних, що на 17% менше, ніж у відповідному періоді 2016 року. На оплату праці витрачено 163,6 тис. грн., в т.ч. 81,8 тис. грн. з міського бюджету, що у 2 рази більше за аналогічний період 2016 року.

Таким чином, активними заходами сприяння зайнятості населення у січні-червні 2017 року було охоплено 763 безробітних громадян, що на 46 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Рівень охоплення активними заходами становив 40%, що на  20% більше ніж рік тому.

У січні-червні поточного року статус безробітного мали 15 внутрішньо переміщених осіб, з них працевлаштовано 1, професійним навчанням охоплено 1 особу. З числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції мали статус безробітного 65 осіб. Активними заходами сприяння зайнятості населення охоплено лише 3 безробітних громадян цієї категорії (5 % від їх загальної чисельності).

Профорієнтаційними послугами щодо популяризації робітничих професій службою зайнятості в I півріччі 2017 року було охоплено 3,4 тис. осіб, які отримали близько 6,0 тис. послуг.

Середній розмір виплат по безробіттю склав 1736 грн. що на 24% (або 340 грн.) в порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Всього в звітному періоді 2017 року з Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття виплачено 9,6 млн. грн., що на 9% більше показника 2016 року.