ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф

В  структурі  поширеності  захворювань серцево-судинна  патологія  складає 67%  і  займає  перше  місце.

В  Житомирській області щороку реєструється майже 700 тисяч випадків серцево-судинної патології (нею  страждає  66%  дорослого  населення), показник  смертності  від  хвороб  системи  кровообігу  на  15%  перевищує  середній  по  Україні.

Серцево-судинні захворювання  особливо  небезпечні  через гострий несподіваний початок, часто з розвитком життєво  небезпечних ускладнень, тому слід негайно починати висококваліфіковане лікування, оскільки найбільші  втрати припадають саме на перші години захворювання.

Зареєстровані непоодинокі випадки, коли навіть при сильному болі за грудиною, в ділянці серця людина обмежується лише прийомом таблеток та не звертається своєчасно до лікаря через упевненість у тому, що загрудинний біль минущий. Цей  ненормальний "героїзм" особливо часто відзначається серед чоловіків, іноді вони не дозволяють родичам  викликати "швидку допомогу. 

Досвід показує, що у своїй більшості люди починають замислюватися тільки тоді, коли відчули на собі хворобу.

На відміну від європейських країн, у нас відсутня культура відповідального ставлення до свого здоров'я та мода на здоровий спосіб життя.

Своєчасне звернення хворого за медичною допомогою дає можливість застосувати сучасні методи лікування при гострому інфаркті та мозковому інсульті.

Кількість інфарктів міокарду та його ускладнень досягає маштабів національного лиха.

Гострий інфаркт міокарду в Україні щорічно виникає приблизно у 50тис. пацієнтів.

В основі цієї патології лежить припинення кровотоку та  відмирання  серцевого  м'яза. Це дуже швидкоплинний процес: уже через годину від початку больового синдрому гине 50% клітин серцевого м'яза. Ця зона стає причиною аритмій із подальшою зупинкою кровообігу.

Половина хворих помирає в перші 2 години. Їх можна врятувати, але при цьому результат напряму залежить від своєчасного проведення високоефективних лікувальних заходів.

У свідомості більшості людей діагноз інфаркту асоціюється з вироком і є психологічним бар'єром у його профілактиці і адекватному лікуванні.

І це при тому, що сьогодні ми можемо ефективно попереджати розвиток інфаркту, а в разі його виникнення не допускати ускладнень, які призводять до інвалідності та смерті.

Одним із таких методів лікування є  проведення  тромболітичної  терапії, але це  можливо при умові звернення  пацієнта за допомогою в перші 6 годин від початку больових відчуттів за грудиною.

На даний час в Коростенській ЦМЛ у  достатній кількості є препарати для проведення тромболітичної терапії.

Відповідальність за кількість інфарктів лежить не тільки на лікарях, а й на самих пацієнтах - через їх ставлення до свого власного здоров'я.

Закликаємо всіх коростенців - потурбуйтеся про себе, не нехтуйте своїм здоров'ям, звертайтесь до лікарів при перших же ознаках серцево-судинних захворювань.

Дайте шанс лікарям врятувати Ваше життя!