ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
УВАГА! ПОЛІОМІЄЛІТ

                                                Увага! Поліомієліт

Поліомієліт- небезпечне інфекційне захворювання, яке викликається вірусом із групи ентеровірусів. Дана хвороба вражає переважно дітей, частіше до 5 років, але можуть хворіти діти більш старшого віку, а також дорослі. Існує два шляхи передачі інфекції: повітряно-крапельний та фекально-оральний. Перший шлях характеризується інфікуванням через виділення під час кашлю або чихання хворої особи або вірусоносія. При другому шляху вірус потрапляє в організм через брудні руки, немиті овочі та фрукти, а також через забруднені іграшки, на яких міститься вірус. Переносчиками вірусу також можуть бути мухи. Сприятливість до вірусу дуже висока, особливо у більш молодших дітей та людей з ослабленим імунітетом.

Вірус вражає клітини кишківника, верхніх дихальних шляхів, а в 10 відсотків нервову систему, що призводить до розвитку паралічів з подальшою інвалідизацією. Хвороба особливо небезпечна тим, що може протікати під маскою багатьох інфекцій, а саме гострих респіраторних та гострих кишкових. Це значно утруднює його діагностику. При цьому хворі з симптомами респіраторної чи кишкової інфекції (викликаної вірусом поліомієліту) становлять загрозу для оточуючих.

Основними симптомами поліомієліту є підвищення температури тіла до 37-38С, нежить, кашель, діарея, які через 3-5 днів проходять, також відбувається зниження температури тіла, але незабаром відбувається новий підйом температури тіла до 38-39С, сильний біль у м'язах з подальшим розвитком паралічів. Летальність при паралітичній формі поліомієліту складає близько 10-20 відсотків, що обумовлено паралічем дихальних м»язів. При одужанні, враженні м»язи атрофуються, що призводить до інвалідизації.

При появі симптомів поліомієліту, а саме поєднаням високої температури, діареї, кашлю, нежитю з подальшим болем і слабкістю в м»язах, що швидко прогресують, необхідно негайно звернутися до лікаря. Лише після проведення лабораторного дослідження може бути встановлений остаточний діагноз. Так як деякі кишкові віруси можуть імітувати симптоми поліомієліту.

Спецефічного лікування хвороби не існує. Єдиним методом профілактики поліомієліту є вакцинація, а також виявлення і ізоляція хворих та носіїв на період коли вони складають загрозу оточуючим (21 день).

По офіційним даним МОЗ України лише 14 відсотків дітей  до року вакциновано від поліомієліту, що є критичним в плані виникнення епідемічного спалаху, а в подальшому епідемії.

Лікар дитячий-невролог                                                                     Сухоручкіна Оксана Володимирівна