ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Станьте прикладом для своїх дітей

Куріння – одна з найшкідливіших звичок. Чинники, які сприяють регулярному курінню, можуть бути зовсім різні. Це і бажання краще «відпочити», і перемогти невпевненість при контактах з іншими людьми, і створити імідж емансипованості. Якщо сьогодні багато людей курять, не зважаючи на очевидний ризик для здоров’я, то це, в першу чергу, через психологічні чинники, перемогти які не вистачає сил.

У сигаретному димі міститься більше 30 ядовитих речовин. Одна-дві пачки цигарок містять смертельну дозу нікотину. Курців рятує лише те, що ця доза вводиться в організм не відразу, а частинами. Нікотин належить до яду, який впливає на нервову систему. Розлади нервової системи проявляються у зниженні працездатності, тремтінні рук, послаблені пам’яті. Також нікотин викликає спазм судин, підвищення артеріального тиску, прискорення серцевих скорочень, нудоту.

Згубно впливаючи на статеві залози, нікотин сприяє розвитку у чоловіків статевої слабкості – імпотенції, а у жінок – безпліддя. Дуже часто куріння веде до розвитку хронічного бронхіту, який супроводжується постійним кашлем та розвитком тяжких ускладнень.

Курці в 13 разів частіше хворіють на стенокардію,в 12 разів частіше у них трапляється інфаркт міокарда, в 10 разів частіше буває виразка шлунку. Рак у курців виникає в 20 разів частіше, ніж у людей, які не курять.

Сьогодні майже 12 відсотків жінок у всьому світі курять і багато хто з них курить під час вагітності. Куріння майже вдвічі збільшує ризик народження дитини з низькою вагою. Ця небезпечна звичка може стати причиною передчасних пологів, призвести до розвитку вроджених дефектів, розвитку хронічних захворювань (таких як дитячий церебральний параліч, затримка розумового розвитку).

Імовірність смерті дітей матерів, які курять, внаслідок синдрому раптової смерті дитини вдвічі вища, ніж у матерів, які не курять.

Діти, які контактують із сигаретним димом, можуть піддаватися підвищеному ризику розвитку бронхіальної астми. Тому вагітні, які не мають цієї шкідливої звички, не повинні перебувати поруч з курцями.

Отож, шановні майбутні і теперішні тата і мами, кинувши палити ви будете здоровішими і станете для своїх дітей прикладом для наслідування.

 

 

 

 

Сімейний лікар ЦМЛ                                                Н. Михайлова