ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Глаукома – це хвороба яка краде зір

      8 серпня 2015 року «Міжнародний день офтальмології», тому хочемо надати коротку інформацію про ранню діагностику глаукоми.

   Сьогодні термін «глаукома» об’єднує ряд патологій органа зору, що незворотньо призводять до сліпоти, а отже, є важким захворюванням, що спричиняє інвалідизацію . В останні десятиліття захворювання мало тенденцію до ураження осіб молодшого віку.До чинників ризику входять: наявність в роду хворого на глаукому, вік понад 40 років, короткозорість або далекозорість, цукровий діабет, мігрені, схильність до спазмів судин, паління, перенесені травми чи хірургічні втручння на оці.

    Виявити глаукому на початковій стадії надзвичайно складно: не знаючи ознак цієї хвороби, пацієнти не звертають уваги на перші її прояви або не пов`язують їх із захворюванням очей. Своєчасне виявлення глаукоми можливе лише за умови, якщо всі будуть добре знайомі з її ранніми ознаками. Для глаукоми характерні три основних ознаки: підвищений внутрішньоочний тиск, звуження поля зору, патологічні зміни зорового нерва .Затуманений зір, поява "сітки" перед очима, поява "веселкових кіл" при погляді на яскраве світло (на лампочку), відчуття дискомфорту, тяжкості, напруження в очах, незначна різь в оці, відчуття вологості в очах, погіршення зору в сутінках, незначний біль навколо очей- це ранні ознаки глаукоми.Всім людям після 40 років обов`язково один раз в рік вимірювати внутрішньоочний тиск та визначати поля зору.

    Сучасні методи лікування дають змогу призупинити прогресування глаукоми, зберігши при цьому зір і працездатність людини. Але це можливо лише за умови раннього виявлення хвороби і суворого виконання пацієнтом усіх рекомендацій лікаря.
   

Лікар- офтальмолог Коростенської  ЦМЛ                          Кравченко А.В.