ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.korosten-rada.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
15 жовтня - Всесвітній день боротьби з раком молочної залози

Рак молочної залози – не

смертельно, якщо вчасно відреагувати

 (15 жовтня - Всесвітній день боротьби з раком молочної залози)

 

Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться щорічно 15 жовтня. А з 2005 року 20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Приурочені до Всесвітнього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу.  Мета проведених в цей День заходів - звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити знання з цього питання, з тим, щоб стала можливим діагностика захворювання на початковій стадії, та здійснено належне лікування.

Рак молочної залози - одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок.  Кожні 35-37 хвилин одній жінці ставлять цей діагноз, а щогодини одна з них помирає… Від 1995 року пухлини грудей посідають перше місце серед злоякісних новоутворень у жінок України. І кількість хворих продовжує зростати.

Ситуація в Україні ускладнюється тим, що виявляють хворобу на пізніх стадіях (таких – понад чверть випадків), коли вже нічого не можна зробити. Загалом від раку грудей помирає кожна п'ята українка, а кількість хворих на рак молочної залози за останнє десятиріччя зросла майже вдвічі.

Учені називають близько 80 факторів, що можуть спричинити рак молочної залози. Серед них найвагоміші: вік, пізня перша вагітність або її відсутність, надмірна вага тіла, рак молочної залози у сестри або матері, дисгормональні доброякісні захворювання молочних залоз, відсутність або короткий період годування грудьми, сексуальні розлади, гінекологічна патологія, гіпотиреоз.

На обліку в Житомирській  області перебуває 3881 жінка з раком молочної залози. Кожного року діагностується вперше з раком молочної залози біля 340-400 хворих жінок. З них до 11% помирають до року, тому що діагностуються в III-IV стадії, з причини самих жінок, які займаються самолікуванням, лікуванням у екстрасенсів, травників і т.ін.

 

2014 р.

2013 р.

2012 р.

Усього виявлено

343

403

409

І-ІІ стадія

247

294

305   -

III стадія

54

54

51

IV стадія

37

43

42

% III-IV стадії

27,1%

24,1%

22,7%

Хворі жінки (9 з 10 випадків) діагностують самостійно, виявляють патологію, пухлину молочної залози, але не всі відразу йдуть до лікаря.

Коли рак молочної залози виявляється і лікується на ранніх стадіях захворювання, у жінок є найбільша вірогідність тривалої ремісії та виліковування даного захворювання.

Особливу увагу слід звернути жінкам вікової групи 50-70 років, на долю яких випадає більше 55% захворювання на рак молочної залози.

При поліклініці онкологічного диспансеру відкрито мамологічний кабінет, де ведеться прийом жінок. За 2014 рік прийнято - 8235 жінки, з мамографічним, УЗД, цитологічними дослідженнями.

З метою покращення мамологічної служби організовані мамологічні кабінети в: Новоград-Волинському р-ні, в м. Бердичеві, Коростишівському   р-ні, Коростенському р-ні, Малинському р-ні.

З 2006 року в стаціонарі онкодиспансеру діє мамологічне відділення на 40 ліжок для лікування хворих з патологією молочних залоз. У відділенні виконуються всі види оперативного втручання на молочній залозі, а в подальшому хворим надається комбіноване лікування згідно «Стандартів діагностики і лікування онкологічних хворих» затверджених МОЗ України від 17.09.07 року № 554, які включають в себе крім оперативного лікування променеву терапію, поліхіміотерапію та гормональну терапію.