Топ теги:
Попередження

Скористайтесь програмою житлових субсидій

19 Червня 8:53

Російська агресія та енергетичний терор завдають колосальної шкоди Україні й українцям. Війна триває, ворог продовжує руйнувати нашу енергетику.

Проте – навіть в умовах війни – держава адресно підтримує тих, хто цього найбільше потребує.

Щоб для споживачів комунальних послуг суми в платіжках не були критичними, можна скористатися програмою житлових субсидій.

За посиланням https://www.msp.gov.ua/news/23768.html детально розповідаємо: хто може оформити житлову субсидію, куди для цього необхідно звернутись і як це зробити. А на інфографіці – приклад того, як житлова субсидія розраховується.

Якщо ви потрапили у складну життєву ситуацію і маєте проблеми із сплатою житлово-комунальних послуг, можна скористатися програмою субсидій.

Звертаємо увагу, що зараз діє спрощений механізм звернення за житловою субсидією, без збирання довідок і витрачання часу на заповнення декларації.

Заявник може подати спрощене звернення, а заяву і декларацію оформить Пенсійний фонд України на підставі інформації, яка наявна в офіційних реєстрах.

Подати спрощене звернення для призначення субсидії (або заяву та декларацію, якщо ви вирішили подати повний пакет документів) можна:

  • поштою або особисто в одному з сервісних центрів Пенсійного фонду України (ПФУ);
  • через портал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ (обрати опцію “Заява на житлову субсидію чи пільгу”) або мобільний додаток ПФУ;
  • через портал Дія (ввівши у пошуку “Заява на субсидію”);
  • у центрах надання адміністративних послуг;
  • через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.
Чат-бот Гаряча лінія