ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Порядок заповнення квартальної звітності до відділення Фонду

З 01.04.2009р. по 20.04.2009 р. до відділення Фонду необхідно надати квартальну звітність

Порядок заповнення :

 Підрозділ 1. Загальна сума виплат, на які нараховуються страхові внески

Відображаються по місяцях звітного періоду суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників (у межах граничної суми заробітної плати, на яку нараховуються страхові внески), що включають витрати на виплату основної і додаткової заробітної плати, на інші заохочувальні і компенсаційні виплати, в тому числі у натуральній формі, що визначаються відповідно до норм Закону України Про оплату праці, які підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб. При цьому відображаються лише витрати на оплату праці працівників, які перебувають у трудових відносинах з платником згідно з статтями 3, 21 Кодексу законів про працю України на підставі трудового договору. Витрати на оплату виконаних робіт (послуг) на підставі цивільно-правового договору не включаються до фонду оплати праці, на який нараховуються страхові внески.

Підрозділ 2. Розрахунок страхових внесків до Фонду

Рядок 1. Сума несплачених платежів на початок року

Відображається сума несплачених платежів на початок звітного року, яка відповідає рядку 29 „Сума несплачених платежів” Звітуза попередній рік і є незмінною протягом звітного року.

Рядок 2. Нараховано на початок періоду

Відображається сума нарахованих страхових внесків за страховим тарифом у минулих звітних періодах звітного року.

Рядок 3. Нараховано за звітний період

Відображається сума нарахованихстрахувальниками страхових внесків помісяцях звітного періоду з урахуванням донарахованих сум у зв’язку з випадками, коли страхові внески були сплачені, а Розрахункові відомості страхувальниками  не подані.

 

Рядок 4. Разом (2+3)

Відображається сума рядків 2 Нараховано на початок періодута 3 За звітний період.

Рядок 5. Донараховано при прийнятті звітності

Відображається сума донарахованих страхових внесків, яка заповнюється спеціалістами Фонду під час камеральної перевірки при прийнятті Розрахункової відомості в разі помилкового розрахунку суми страхових внесків.

 Крім того, в цьому рядку відображається сума донарахованих страхових внесків страхувальниками при самостійно виявленій помилці за минулий звітний період, яка обумовлена неправильним застосуванням розміру страхового тарифу, що призвело до заниження або завищення нарахованих страхових внесків до Фонду.

Також цей рядок заповнюється у першому кварталі звітного року у разі, коли страхувальник не подав Розрахункову відомість за четвертий квартал попереднього року, а в отриманій від нього Розрахунковій відомості за перший квартал звітного року вказано в Рядку 1 суму несплачених платежів на початок року, або в Рядку 16 -   заборгованість за Фондом на початок року. При цьому сума несплачених платежів на початок звітного року збільшує („+”), а сума заборгованості за Фондом зменшує цей показник („-„ ).

Рядок 6. Нараховано за актами, усього

Відображаються суми страхових внесків, які донараховані під час перевірки страхувальника та звірки правильності нарахування і перерахування страхових внесків, не прийнятих до заліку витрат страхувальників на виплати з соціального страхування, а також суми нарахованої пені та штрафу, крім адміністративного штрафу, накладеного на посадову особу страхувальника відповідно до чинного законодавства.

в тому числі:

Рядок 7. Не прийнято до заліку витрат

Відображаються суми невірно зарахованих витрат з соціального страхування, а також  зарахованих витрат на виплати з соціального страхування, що фактично не виплачені потерпілим, але справи яких прийняті Фондом, і борг страхувальників перед потерпілими виплачується робочими органами виконавчої дирекції Фонду.

Рядок 8. Донараховані суми страхових внесків

Відображаються суми донарахованих страхових внесків (зі знаком „+, „-) згідно з актом перевірки страхувальника та звірки правильності нарахування і перерахування страхових внесків.

Рядок 9. Нараховано пені

            Відображається сума нарахованої пені за несвоєчасну сплату страхових внесків з урахуванням донарахованих сум у випадках, коли страхувальниками самостійно нараховано та сплачено суми пені, а Розрахункові відомості страхувальниками  не подано.

Рядок 10. Нараховано за актами штрафу

Вказується сума штрафу (фінансової санкції), накладеного на страхувальника згідно з законодавством (крім штрафів за адміністративні правопорушення)з урахуванням донарахованих сум у випадках, коли страхувальниками самостійно нараховано та сплачено суми штрафів, а Розрахункові відомості страхувальниками  не подано.

Рядок 11. Отримано від Фонду на поточний рахунок

Відображається сума, перерахована Фондом на розрахункові рахунки страхувальникам відповідно до пункту 6.7 Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженої постановою правління Фондувід 12.07.2007 року № 36 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 01.08.2007 року за №867/14134

Рядок 12. Списано заборгованості

Відображаються списані суми заборгованості зі сплати страхових внесків страхувальників:

-          зі знаком „+” згідно з постановою правління Фонду від 24.02.2004р. № 6 та листом виконавчої дирекції Фонду від 28.04.2005р. № 38-07-5;

-          зі знаком „-” згідно з  постановою правління Фонду від 29.07.2004р. № 49.

Рядок13  Списано пені, штрафів

Відображаються списані з початку звітного року станом на звітну дату суми пені згідно з постановою правління Фонду від 24.02.2004р. № 6 та листом виконавчої дирекції Фонду від 28.04.2005р. № 38-07-5.

 Рядок 14. Всього належить до сплати

Відображається сума страхових коштів, яка належить до сплати.

Рядок 14 =  рядок 1+4 + 5 + 6+11-12-13.

Рядок 15. Залишок заборгованості на кінець звітного періоду за Фондом

Відображається сума кредиторської заборгованості Фонду в розрахунках зі страхувальниками, яка виникає у разі перевищення витрат з соціального страхування, здійснених страхувальником за рахунок коштів Фонду, та у разі помилково або надмірно сплачених внесків чи інших платежів до Фонду.

Рядок 16. Заборгованість за Фондом на початок року

Цей рядок відповідає Рядку 15 „Залишок заборгованості на кінець звітного періоду за Фондом” Звіту за попередній рік і протягом звітного року залишається незмінним.

Рядок 17. Зараховано витрат по соціальному страхуванню на початок періоду

Відображаються витрати страхувальників на здійснення страхових виплат та соціальних послуг потерпілим у минулих звітних періодах звітного року.

Рядок 18. Зараховано витрат по соціальному страхуванню за звітний період

Відображаються витрати страхувальників на здійснення страхових виплат та соціальних послуг потерпілим по місяцях звітного періоду.

Рядок 19. Зараховано витрат по соціальному страхуванню „Разом

Відображається сума витрат страхувальників на здійснення страхових виплат та соціальних послуг потерпілим у минулих звітних періодах поточного року і витрат страхувальників на здійснення страхових виплат та соціальних послуг потерпілим по місяцях звітного періоду.

Рядок 19 = рядок 17 + рядок 18;

Рядок 19а. З них фактично виплачено

Відображаються суми витрат страхувальника за фактично здійсненими страховими виплатами та наданими соціальними послугами потерпілим.

Рядок 20. Перераховано на початок періоду

Відображається сума перерахованих страхувальником страхових внесків на доходний рахунок Фонду у минулих звітних періодах звітного року.

Рядок 20 може не дорівнювати  Рядку 22 попереднього квартального звіту у випадках, коли у звітному періоді були виявлені нез’ясовані платежі попереднього звітного періоду.

Рядок 21. Перераховано за звітний період

Відображаються суми перерахованих страхувальниками страхових внесків помісяцях звітного періоду з урахуванням сум страхових внесків тих страхувальників, які  не подали до Фонду Розрахункові відомості.

У випадках, коли страхові внески до Фонду у звітному періоді були сплачені страхувальниками, а Розрахункові відомості ними не подані, до нараховуються  загальна сума виплат, на які нараховуються страхові внески, та нарахована сума страхових внесків Рядок 3 (по місяцях звітного періоду) і Рядок 4 Розділу І Розрахункової відомості.

Рядок 22. Перераховано разом

          Відображається сума перерахованих страхувальником страхових внесків у минулих звітних періодах звітного рокута помісяцях звітного періоду.

            Рядок 22 = рядок 20 + рядок 21;

Рядок 23. Перераховано за актами

Відображаються перераховані страхувальниками суми донарахованих страхових внесків, які виявлені під час перевірки платника та звірки правильності нарахування і перерахування страхових внесків, не прийнятих до заліку витрат страхувальників на виплати з соціального страхування, а також суми пені та штрафу (крім адміністративного штрафу), в тому числі самостійно нараховані і сплачені страхувальниками.

Рядок 23 = рядок 24 + рядок 25 + рядок 26 + рядок 27.

Рядок 28. Всього зараховано і заплачено

 Відображаються сума заборгованості за Фондом на початок року, зараховані витрати по соціальному страхуванню, перераховані страхові внески до Фонду та кошти, перераховані до Фонду за актами.

 Рядок 28 = рядок 16 + рядок 19 + рядок 22 + рядок 23.

Рядок 29. Сума несплачених платежів

Відображаються суми несплачених коштів до Фонду.

Рядок 29 = рядок 14 + рядок 15 - рядок 28.

Рядок 29 = рядок 30 + рядок 31 + рядок 32 + рядок 33;

Рядок 30. Недоїмка зі сплати страхових внесків

Відображається сума страхових внесків, яка не внесена страхувальниками до
Фонду в установлений ним строк.

Рядок 31. Пеня, штрафи

Відображається несплачена сума пені, штрафів, накладених на страхувальника згідно із законодавством (крім штрафів за адміністративне правопорушення).

Рядок 32. Сума страхових внесків, строк сплати яких не настав (поточна заборгованість)

Відображається сума страхових внесків, нарахована за тарифом на невиплачену заробітну плату за останній місяць звітного кварталу.

Рядок 33.„Заборгованість зі сплати страхових внесків, пов'язана з несвоєчасною виплатою заробітної плати

Відображається сума страхових внесків, нарахована за тарифом на невиплачену заробітну плату, але ту, що утворилася з 01.04.2001 року, без врахування нарахованої, але невиплаченої заробітної плати останнього місяця звітного періоду.

Підрозділ  3. Середньооблікова кількість штатних працівників (осіб)

Відображається середньооблікова кількість штатних працівників, яказаповнюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду на підставі Розрахункових відомостей в цілому по району, місту, області.

УРозрахунковій відомостісередньооблікова кількість штатних працівників облікового складу розраховується відповідно до положень Інструкції зі статистики чисельності працівників, зайнятих у господарстві, затвердженої Міністерством статистики України, та відповідає графі 2 рядка 1040 статистичної звітності платника за Формою 1-ПВ „Звіт з праці” (місячна).

Підрозділ  4. Фонд оплати праці                                                

Відображається фонд оплати праці усіх працівників, які перебували у трудових відносинах з підприємствами у звітному періоді.

Склад фонду оплати праці визначається згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Держкомстату України від 13.01.2004р. № 5 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27.01.2004р. за № 114/8713.

Підрозділ 5. Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду

Відображається сума заборгованості, яка включає усі нарахування у грошовій та натуральній формі із фонду оплати праці, що належить до виплати, тобто за винятком обов’язкових утримань із заробітної плати (податок на доходи фізичних осіб і страхові внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що сплачує працівник), і яку не виплачено до 1 числа місяця, наступного за звітним. Заборгованість з виплати заробітної плати найманим працівникам відображається з урахуванням заборгованості за минулі роки, але тієї, що утворилася з 01.04.2001 року. При цьому суми нарахованої, але не виплаченої заробітної плати останнього місяця звітного періоду до розділу 5 не включаються.

Підрозділ 6. Витрати по коштах Фонду з початку року

Відображаються витрати на допомогу з тимчасової непрацездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, витрати на поховання  у разі смерті потерпілого, витрати на страхові виплати потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні потерпілого на легшу роботу та інші витрати, за мінусом не прийнятих до заліку витрат у звітному році.

Не прийняті у звітному році до заліку витрати минулих років (Рядок 7) не віднімаються від зарахованих витрат по соціальному страхуванню у звітному році (Рядок 19). 

Рядок 34. „Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності”

Графа „Кількість потерпілих”: відображається кількість потерпілих, яким надано допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

Графа „Фактична кількість днів виплат допомоги”: відображається фактична кількість днів виплат допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

Графа „Сума всього”: відображається загальна сума виплат допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності. Якщо при наявності акта розслідування нещасного випадку (ф. Н-5) та акта про нещасний випадок на виробництві (ф. Н-1) або акта розслідування професійного захворювання (ф. П-4) застрахована особа визнана чи не визнана інвалідом через нещасний випадок на виробництві (професійне захворювання) і через певний час у зв'язку із погіршенням стану здоров'я, що пов'язане з цим нещасним випадком (професійним захворюванням), їй видано листок непрацездатності, то допомога по тимчасовій непрацездатності надається у разі засвідчення в медичній карті хворого зв'язку захворювання з нещасним випадком на виробництві (професійним захворюванням) і засвідчення в листку тимчасової непрацездатності зв'язку хвороби з нещасним випадком на виробництві (професійним захворюванням).

Рядок 35. „Витрати на поховання потерпілого”

Графа „Кількість потерпілих”: відображається кількість померлих осіб, відносно яких здійснено відшкодування вартості ритуальних послуг на поховання.

Графа „Сума всього”: відображається загальна сума виплат на поховання померлих осіб,проведених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2001 року № 826 „Про затвердження Порядку проведення витрат на поховання у разі смерті потерпілого від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання  (зі змінами)”.

Рядок 36. „Страхова виплата потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні на легшу роботу”

Графа „Кількість потерпілих”: відображається кількість потерпілих, яким здійснено страхові виплати у розмірі їх середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні на легшу роботу.

Графа „Сума всього”: відображається загальна сума страховихвиплат потерпілим у розмірі їх середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні на легшу роботу,тобто, сума доплати потерпілому до середнього заробітку, який він мав до ушкодження здоров’я, починаючи з п’ятнадцятого дня переведення  його на легшу роботу на строк, встановлений ЛКК або МСЕК.

Рядок 37. „Інші витрати”

Відображається сума інших витрат.

Може бути заповнена лише у випадках, коли по справі потерпілого, яка відповідає вимогам Інструкції про порядок передачі виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на  виробництві та професійних захворювань України документів, що підтверджують право застрахованого або членів його сім’ї на страхову виплату, затвердженої постановою правління Фонду від 20.04.2001 року № 10, із змінами і доповненнями, внесеними постановою правління Фонду від 24.02.2004 року №7, до моменту її передачі до робочих органів Фонду страхові виплати потерпілому здійснює страхувальник.

Рядок 38. „Разом (34+35+36+37):”