ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Діяльність фонду за 2012 рік

Стан виробничого травматизму за 2012 рік по місту Коростеню та Коростенському району.

 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві у м. Коростені надає оперативну інформацію про стан виробничого травматизму та професійні захворювання в м. Коростені та районі, які сталися протягом 2012 року.

 Так за 12 місяців 2012 року  в м. Коростені та Коростенському районі стався  21 нещасний  випадок,  з них 1 – груповий нещасний випадок, а також  4 – зі смертельним наслідком, з них  1 - випадок смерті на виробництві, а також зафіксовано 2 – професійні захворювання.

Випадки зі смертельним наслідком сталися:

  1. Груповий нещасний випадок стався в Гулянецькому комунальному підприємстві, де під час виконання робіт в КНС (каналізаційній насосній станції) загинуло 2 працівників та 1 отримав отруєння від дії газу (метану);
  2. Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався в ТОВ «Астафе», де працівник - виконував роботи в міксері бетонозмішувача і внаслідок механічної асфікції загинув на робочому місці.

Випадок смерті на виробництві стався у «Вагонному депо Коростень», де на робочому місці помер оглядач - ремонтник вагонів, та 17 випадків травмування з різним ступенем тяжкості (Коростенська ЗОШ № 13, ДП «Коростенський лісгосп АПК», Коростенська ЦМЛ, ВАТ «Коростенський щебзавод», Коростенський кооперативний ринок, ВАТ БМЕУ, ПрАТ «Трубосталь», ПАТ «Хіммаш», ПрАТ «Коростенський ЗБШ», ПАТ «Коростенський машинобудівний завод», ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр», ПАТ «Коростенський шляхзалізобетон», ТОВ «Гео – Інвест», ПАТ «Ушицький комбінат будівельних матеріалів»).

За 12 місяців 2012 року зафіксовано 2 професійні захворювання,Ю а саме на піідприємстві «Коростенська дистанція залізничних перевезень» та ПАТ "Коростенський кар’єр " – 1;

Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві” від 30 листопада 2011 року № 1232,  проведено розслідування 21 нещасного  випадку, в тому числі – 1 групового нещасного випадку,  з них  4 –  зі смертельним наслідком, в тому числі 1 – смерті на виробництві та 2 професійних захворювань.

 В  результаті розслідування встановлено, що 16 нещасних випадків - пов’язані  з  виробництвом, за якими складено акти по формі Н-1 та Н-5; з них: 3 зі смертельним наслідком, 5 випадків – не пов’язані з виробництвом, за якими складено акти по формі Н-5. Проведено розслідування – 2 професійних захворювань, за якими складено акти по формі П-4.

            На виконання ст. 23 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”, страховим експертом з охорони праці за 2012 рік було проведено 94 перевірки. Під час перевірок було виявлено 546 порушень законодавства про охорону праці, по результатам перевірок роботодавцям було внесено 94 подання з встановленими термінами на виконання та усунення виявлених порушень. На даний час від усіх підприємств отримано  відповіді про усунення виявлених порушень. Всі випадки беруться на облік підприємствами, з працівниками яких сталися випадки смерті та травмування на виробництві.

 

 

Страховий експерт з охорони праці

ВВДФССНВ у м. Коростені                                                  Мирончук В.В.