ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Діяльність Фонду в 2015 році

Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання  у м. Коростень та Коростенському

районі за 2015 р.

Фонд  соціального  страхування  від  нещасних  випадків  на  виробництві  та  професійних  захворювань  в  м. Коростені,  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в  2015 році. Проаналізувавши кількість випадків                                                                                      зменшився, а саме в 2014 р. сталося 8 випадків травмування по місту та 1 в районі, з них 1 випадок смерті на виробництві, а також зареєстровано 4 профзахворювання, то за 2015 рік відповідно 6 випадків по місту та 1 в районі, з них 1 випадок смерті на виробництві, а також 3 профзахворювання.

Випадки травматизму з різним ступенем тяжкості сталися на підприємствах м. Коростеня та Коростенського району, а саме:

            1.  БМЕУ - 4 - 1 потерпілий – столяр, який отримав травму під час складування дощок в штабель, впав на підкладочний брусок, внаслідок отримав перелом лівого стегна, винні особи – старший майстер столярної дільниці, який порушив вимоги інструкції з ОП під час виконання вантажо - розвантажувальних робіт та сам потерпілий (особиста необережність).

            2.  ПАТ «Коростенський шляхзалізобетон» - 1 потерпілий – формувальник, який під час складування залізобетонних виробів на електровізок, зістрибував на платформу візка, впав та отримав перелом правої ноги. Винні особи: потерпілий, який не виконав вимоги інструкції з ОП (не користувався драбиною) та начальник цеху, який не контролював додержання правил і норм ОП, чим не виконав вимоги своєї посадової інструкції.

            3.  Локомотивне депо Коростень - 1 потерпілий – провідний інженер з охорони праці, якого побив начальник сектору охорони праці, внаслідок чого той отримав струс головного мозку.

            4.  ДП «Євротранс» ТОВ «Євро» - 1 потерпілий – водій, який під час дорожньо – транспортної пригоди сплигував з автомобіля та внаслідок особистої необережності отримав травму п’яткової кістки.

            5.  ПТУ № 16 - 1 потерпілий – майстер виробничого навчання, якому під час чергування на робочому місці завдали тілесних ушкоджень сторонні особи, які знаходились в нетверезому стані, зайшли в учбовий заклад та вимагали від учнів гроші. Порушена кримінальна справа.

            6.  ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ» - 1 потерпілий – оператор  механізованого складу цементу,  який не вимкнувши привод шнеку для подачі цементу по трубі, рукою проводив чищення шнеку через технологічне вікно, внаслідок чого  отримав не повний травматичний відрив пальця правої кисті.

            Випадок смерті стався у ВП «Дирекція залізничних перевезень ДТГО ПЗз» - де на робочому місці внаслідок гострої серцевої недостатності помер водій підприємства.

 

За 2015 рік зафіксовано 3 професійні захворювання

 по району - 2:                                                      по місту - 1:

-     ПАТ «Ушицький комбінат будівельних                   -      ВП «Коростенська дирекція залізничних

      матеріалів» – 1                                                                     перевезень» - 1

-     Бехівське кар’єроуправління – 1

       

Згідно положення “Про порядок розслідування та ведення обліку  нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві ” від 30 листопада 2011 року   

№ 1232,  проведено розслідування 6 нещасних  випадків та 3 професійних захворювань, по 1 випадку травмування, розслідування - не закінчене.

            В  результаті розслідування встановлено, що:

     4  випадки травмування - пов’язані  з  виробництвом, за якими складено акти по формі Н-1 та Н-5,  1 випадок травмування та 1 випадок смерті на виробництві – не пов'язані з виробництвом, складені акти Н – 5.    

 Та проведено розслідування – 3 професійних захворювань, за якими складено акти по формі П-4.

Крім цих випадків, 12.10.2015 на ПАТ «Янтар» стався випадок смерті на виробництві з охоронником ТОВ «ОЛЕКСАНДР – ГАРАНТ – ГРУП – 12», який внаслідок незадовільного стану здоров’я від загального захворювання помер на робочому місці. Підприємство зареєстроване в м. Вінниця, працівник працював вахтовим методом, проживав в Романівському районі Житомирської області - випадок не пов’язаний з виробництвом,  складений акт Н – 5, а також випадок травмування стався з молодшим приймальником товарів магазину «Продукти - 685» підприємства ТОВ «АТБ – маркет», яке зареєстроване в м. Дніпропетровську, працівник місцевий – випадок пов'язаний з виробництвом, складені акти Н – 1, Н – 5.

 

Страховий експерт з охорони праці

ВВДФССНВ у м. Коростені                                                                      Мирончук В.В.