Привітання Жіночої ради до дня захисників України

14 Жовтня 8:42

Жіноча Рада міста щиросердно вітає коростенську громаду, а особливо наших мужніх  воїнів, які нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України  зі святом Покрови Божої Матері та Днем захисника України.

День захисника уособлює мужність та героїзм борців за волю, її незалежність та територіальну цілісність. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною  чи волонтерською  діяльністю забезпечує соціальний, економічний та суверенний захист нашої держави. Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини, беручи участь у захисті рубежів нашої країни у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів. прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче – своє життя.

Просимо молитовно у  Пресвятої Матері Божої, аби Вона своїм омофором над країною захистила нашу землю від  ворогів просимо про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного    народу.

І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

З повагою, голова Жіночої Ради міста   Світлана ЗАГОРУЙКО.