Козаренко Роман Вікторович

12 Квітня 10:06

Козаренко Роман Вікторович

Народився 16 червня 1994 в селі Кам’янка (Ємільчинський район, Житомирська область). З 2002 проживав в селі Бехи, де закінчив 9 класів Бехівської ЗОШ, по тому учився в Васьковицькій ЗОШ, котру закінчив 2010-го. Навчався в Козятинському ПТУ, 2012 року призваний до лав ЗСУ. Восени 2013-го демобілізувався. У часі війни мобілізований в березні 2014-го. Служив солдатом, водієм, 30-тої окремої механізованої бригади.

Загинув 8 серпня 2014-го на дорозі біля села Маринівка — рухалися у машині «Урал» разом з солдатом Олександром Закусилом. Тоді військова колона рушила із Степанівки до Маринівки для облаштування блокпосту, в кінці маршруту потрапила під обстріл російських збройних формувань. Роман згорів в «Уралі». В тому ж авті загинули Олександр Коростинський й Олександр Закусило, в БРДМі Юрій Макарчук. Тіло Романа знайдено пошуковцями місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») 4 вересня 2014-го на місці загибелі.

Похований в селі Кам’янка з військовими почестями 15 січня 2015 року.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений  орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).