Презентація Стратегічного плану розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року

13 Грудня 16:57

Розробники Стратегічного плану розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року презентували остаточний варіант документу, який буде винесений  для затвердження на найближчу сесію міської ради.

Голова дослідницької агенції «Бизнес Девелопмент Груп» Максим Сігнатулін виділив в робочому варіанті 3 стратегічні цілі, які в свою чергу підрозділяються на оперативні цілі та основні завдання щодо їх досягнення, а саме:
1. Підвищення конкурентоспроможності галузей економіки на засадах смарт спеціалізації. Ціль передбачає стимулювання розвитку  промислового комплексу, підприємництва, підвищення продуктивності агрокомплексу, зміцнення інвестиційного потенціалу, розвиток туристичної сфери.
2. Підвищення якості рівня життя та забезпечення охорони довкілля. Ціль передбачає інфраструктурний розвиток території, з особливою увагою до сільських територій, покращення демографічної ситуації, впровадження заходів покращення стану довкілля та раціонального використання природних ресурсів.
3. Розвиток людського потенціалу та соціальна інфраструктура. Ціль передбачає підвищення якості надання освітніх та культурних послуг, формування розвинутого молодого покоління, підвищити рівень залучення жителів у процеси розвитку громади, надання соціальної підтримки та допомоги.

Затверджений Стратегічний план буде опубліковано додатково.