ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Володимир Пехов вимагає вжити заходів щодо забезпечення належної організації харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи
23.04.2014

18 квітня 2014 року на засіданні Верховної Ради України був оголошений депутатський запит народного депутата України Володимира Пехова до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної організації харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Пояснюючи подання такого запиту, Володимир Пехов зазначив: «Ця проблема потребує ефективного та невідкладного реагування. В черговий раз переможець конкурсних торгів з надання послуг з організації харчування дітей, проведених Мінсоцполітики, визначається за найнижчою ціновою пропозицією, без урахування наявності матеріально-технічної бази та персоналу за місцем надання послуг. Скільки говоримо про цю проблему, скільки звертаємося до компетентних органів державної влади, а все як було, так і залишається».

Через таку ситуацію, яка триває вже довгий час, пояснює народний депутат України, він звернувся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням вжити дієвих заходів, спрямованих на забезпечення належної організації харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, та розглянути питання щодо перегляду чинних нормативно-правових актів у сфері державних закупівель.

«Зважаючи на проголошений старт реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні вважаю, що питання проведення тендерних процедур на організацію дитячого харчування має бути передане місцевим органам влади», - заявив Володимир Пехов.

Прес-служба народного депутата України Володимира Пехова