ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Володимир Пехов: толока стає доброю традицією на Поліссі
14.04.2014

 

За сприяння народного депутата України Володимира Пехова у поліських містах і селах вже третій рік поспіль відбувається толока. От і цього року 12 квітня представники більше 200 місцевих громад згуртовано вийшли прибирати вулиці, парки, облаштовувати території, прилеглі до багатоквартирних будинків, шкіл, дитячих садочків, ФАПів, будинків культури, церков, пам’ятників тощо. Серед них є громади, які вже приймали участь у громадському прибиранні. Також є ті, які вперше пройнялися духом спільної праці. Загалом весняна толока зібрала більше 8000 тисяч жителів Овруцького, Олевського, Лугинського, Коростенського районів та міста Коростеня.

Громадська організація «Фонд Володимира Пехова» та народний депутат України Володимир Пехов забезпечили всіх учасників толоки необхідними матеріалами та знаряддями праці. Також за ініціативи Володимира Пехова цієї весни започатковано нову традицію – висадку алей. По 150 сортових саджанців бузку висаджено в Олевську та Овручі. 150 саджанців декоративної акації та великоплідної садової калини висаджено в Коростені. «Алеї прикрасять наші славні поліські міста, вони будуть не лише для мешканців міста, а й для прийдешніх поколінь», - зазначає Володимир Пехов. «Я хочу, щоб до нашого краю приїжджали туристи, адже поліські міста мають багату історію, цікаві пам’ятки, - наголошує парламентарій, - для розвитку туризму ми маємо зробити ці алеї привабливими й для них».

Володимир Пехов подякував усім небайдужим жителям Полісся, які приєдналися до толоки. «Саме толока допомагає місцевій громаді згуртуватися, - вважає Володимир Анатолійович, - це не лише сприяє благоустрою міст та сіл, а й об’єднує місцеві громади». Політик передав слова вдячності кожній людині, яка прибирала, ремонтувала, фарбувала, кожному керівнику підприємства, який допомагав матеріалами, кожному представнику місцевих органів влади, який активно долучився до організації та проведення толоки.

«Результати толоки показують, що Полісся може гордитися своєю згуртованістю та активною участю у суспільно-корисній роботі, адже цей край - наш спільний дім, місце, де всі ми живемо», - підкреслив народний депутат України.

Прес-служба народного депутата України Володимира Пехова