ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Ветерани Коростенщини отримали допомогу від «Фонду Володимира Пехова»
21.11.2013

Громадська організація «Фонд Володимира Пехова», що діє на території Житомирської області, не лише захищає законні права громадян та громадські інтереси у різних сферах суспільного життя. Вона надає соціальні послуги, правову допомогу, впроваджує екологічну, оздоровчу, освітню, культурну та іншу діяльність. Також вона займається благодійницькою діяльністю.

«Коли ми звернулися по допомогу до «Фонду Володимира Пехова», там одразу ж відгукнулися на наше прохання, - зазначив голова Коростенської міської ради Організації ветеранів України Слобожан Л.М., - і тепер завдяки допомозі Фонду усі члени нашої ветеранської організації отримали річну переплату газети «Ветеран України» на 2014 рік». «Ми знаємо, що Володимир Пехов свою заробітну плату народного депутата перераховує цій громадській організації. Користуючись нагодою, від імені всієї міської організації ветеранів висловлюю теплі слова вдячності нашому народному депутату та «Фонду Володимира Пехова» за щиру турботу та допомогу ветеранам!», - зазначив Леонід Миколайович.

У рамках відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років Всеукраїнська естафета «Слава визволителям України» крокує шляхами Житомирщини. «На наше прохання про фінансову допомогу, необхідну для проведення заходів в рамках передачі естафети Народницькому, Коростенському та Ємільчинському районам нашої області, у «Фонді Володимира Пехова» відгукнулися одразу», - говорить голова Коростенської районної ради ветеранів Фещенко М.Я. «Ми вдячні народному депутату за його благодійну діяльність, за трепетне відношення до ветеранів», - наголосив Микола Якович.

«У рамках реалізації завдань Президента України щодо поліпшення соціального захисту найменш захищених верств населення, до яких відносяться ветерани війни, праці, діти війни, інваліди, всі ми разом – і держава, і суспільство – маємо докласти всіх зусиль, щоб віддячити ветеранам війни за мужність, самовідданість та важку працю на благо Батьківщини», - переконаний народний депутат. «Ми ніколи не повинні забувати про ветеранів, їх героїчний подвиг і самопожертву, ми зобов’язані дбати про них, щоб вони відчували справжню турботу, увагу та дивилися у майбутнє з надією. І це найменше, що ми можемо для них зробити», - акцентував він.

І тут важко щось додати.