ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Робота народного депутата в окрузі визначається конкретними справами
3.12.2013

Народний депутат України має займатися законотворчою діяльністю. Це доводиться чути і від самих парламентарів, і від людей. Дійсно, це основна робота народного обранця, але далеко не єдина. Адже кожна місцева громада, обираючи свого представника до Верховної Ради, сподівається на всебічну допомогу та підтримку.

Володимир Пехов добре знає проблеми жителів свого виборчого округу. У міру можливостей та в межах повноважень він виконує свої обіцянки, навіть якщо для цього потрібно багато часу та зусиль.

Тож коли до народного депутата України звернулася територіальна громада міста Коростеня з проханням допомогти в питанні передачі об’єктів соціального призначення, він відразу ж відгукнувся, застосовуючи для його вирішення всі визначені законодавством права народного депутата, що забезпечують його діяльність серед виборців.

У зверненні громади Коростеня йшлося про об’єкти соціальної сфери, які перебувають на балансі Коростенської дирекції залізничних перевезень, а саме: спорткомплекс ДСО «Локомотив» по вул. Кірова, 58, будівлі стадіону «Локомотив» по вул. Кірова, 70, плавальний басейн по вул. Табукашвілі, 26. Зазначено, що у 2004 році Коростенська міська рада дала згоду на прийняття у комунальну власність цих об’єктів. Водночас у 2007 році у Міністерстві інфраструктури було прийнято рішення щодо їх продажу. Разом з тим жодне із зазначених вище рішень не виконувалося. Із-за відсутності в Укрзалізниці коштів ці спортивно-оздоровчі заклади не використовувалися за призначенням, перебували у занедбаному стані та поступово руйнувалися.

Володимир Пехов звертався з відповідними депутатськими зверненнями до Міністерства інфраструктури, інших органів державної влади, а також проводив зустрічі з посадовими особами відповідальних органів державної влади з метою вирішення цього питання.

За словами народного депутата України, питання має суспільно важливе значення для Коростеня як для міста, яке найбільше постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС. Адже стан здоров’я населення міста і, в першу чергу дітей, потребує проведення оздоровчих занять, залучення до занять фізкультурною та спортивною діяльністю, однак необхідних об’єктів спортивно-оздоровчого призначення у місті обмаль.

Враховуючи звернення народного депутата України та важливість порушеного ним питання Міністерством інфраструктури видано наказ від «Про передачу об’єктів спортивно-оздоровчого призначення ДТГО «Південно-Західна залізниця» у комунальну власність м. Коростень».

Коростенський міський голова Володимир Москаленко, який разом з народним депутатом України брав активну участь у вирішенні цього питання, подякував Володимиру Пехову за те, що «він завжди знаходить можливість підтримати і допомогти, хоча це не так легко, як комусь здається».

У свою чергу Володимир Пехов наголосив, що «для нього є дуже важливим вирішення вкрай необхідних питань, які турбують людей, та покращення їх життя» і запевнив, що «робитиме це впродовж всієї депутатської діяльності у міру своїх сил та своїх можливостей». На переконання політика, «народному депутатові не потрібно мітингувати для створення політичного іміджу, загравати з людьми, хитрувати, бо вони цього не пробачать». «З людьми потрібно бути чесним і відвертим, говорити правду своїм виборцям, якою б вона не була, адже політик – слуга народу і про це треба завжди пам’ятати», - підсумував він.