ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Педагогічні читання «Педагогічна спадщина В.Сухомлинського в контексті сучасного виховання»
28.09.2018

28 вересня 2018р. минає 100 років від народження Василя Сухомлинського – педагога, чия спадщина є багатою скарбницею педагогічного досвіду, знань, мудрості, натхнення.

З цієї нагоди в центрі розвитку дитини №17 зібралися педагоги закладів дошкільної освіти міста, щоб вшанувати пам'ять знаного і шанованого в усьому світі мислителя, вченого, педагога-практика. Як зазначила головний спеціаліст відділу освіти Зубрицька О.О., педагогічна спадщина Василя Олександровича багатогранна та різнопланова, його мудрі поради, заповіді стали неабиякими помічниками у роботі з дітьми, на його творах виховувалося не одне покоління дітей.

Вихованці старшої групи відкрили захід, представивши інсценізацію твору видатного педагога «Бджілка і гарбузова квітка».

Перед присутніми виступили педагоги закладів, представивши свій досвід роботи по впровадженню спадщини В.Сухомлинського в освітній процес. Вихователь ЦРД №17 презентувала досвід роботи з морального виховання «Стежинками добра В.О.Сухомлинського». Вихователь-методист ДНЗ №11 Вигівська О.В. представила досвід роботи педагогічного колективу «Виховання любові до природи за творчою спадщиною Василя Сухомлинського». Артеменко М.І., вихователь ЦРД №18 ознайомила учасників заходу з проектом «Права та обов’язки дітей за творами В.О.Сухомлинського, який було реалізовано в закладі.

Присутні, працюючи в групах, виконали творче завдання «Інтеграція творчості В.Сухомлинського в освітній процес», взяли участь у літературній вікторині «Загадки казкового світу В.Сухомлинського».

На завершення заходу педагоги провели рефлексію «Щоб у серці жили «добринки», визначивши, з якими почуттями нестимуть ідеї видатного педагога в роботу з дітьми.