ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • До уваги учнів і батьків!!!
  5.05.2021
  Відділ освіти інформує про відновлення занять для здобувачів освіти 5-11 класів з відвідуванням закладів загальної середньої освіти з 06 травня 2021 року. 
 • «ЧОРНОБИЛЬ» НЕ МАЄ ЧАСУ ДАВНОСТІ
  26.04.2021
  З метою виховання у підростаючого покоління уваги до трагічних подій, пов’язаних з катастрофою на Чорнобильській АЕС, поваги до учасників ліквідації аварії, любові до рідної землі відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради проведено загальноміський конкурс дитячого малюнка до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Трагедія не має часу давності». 
 • Проведено конкурс екологічних бригад
  18.03.2021
           Підведено підсумки міського етапу (заочного) Всеукраїнського конкурсу агітколективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» на тему «Атака вірусів. Врятуй планету». 
 • Увага! Попередження про пориви вітру.
  11.03.2021
    За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 12 березня по області очікується посилення південно-західного вітру  до 15-20 м/с (І рівень небезпечності - жовтий).    
 • Зміни в навчанні 15-17.02.2021
  12.02.2021
  До уваги учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади!     У зв’язку з погіршенням  погодних умов та інформацією  Укргідрометцентру про ускладнення погодних умов на території Житомирської області, беручи  до уваги  рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коростенської міської ради, з метою  запобігання  виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення права дітей на здобуття загальної середньої освіти відділом освіти та закладами загальної середньої освіти  прийнято рішення про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій з 15.02 до 17.02.2021 року.   
 • Інформація для батьків учнів
  2.12.2020
  У зв’язку зі зверненням батьків учнів до відділу освіти щодо проблеми забезпечення підручниками учнів закладів освіти міста відділ освіти надає роз’яснення, чому виникає нестача підручників.   Участь у конкурсному відборі підручників для їх  подальшого видання та замовленні підручників беруть виключно заклади освіти через державну інформаційну  систему освіти (ДІСО), відділ освіти не може внести корективи в замовлення закладів освіти чи «нав’язати»  конкретний підручник. Вибір підручників  за їх макетами та  переліком авторів здійснюється закладом освіти шляхом схвалення їх переліку  педагогічною радою та затвердженням наказом директора.    Відповідно до п.13 Порядку відділ освіти відповідає за доставку підручників за рахунок коштів місцевого бюджету та отримання їх закладами освіти.
 • Ігрові набори SixBricks для першокласників
  27.11.2020
       Сьогодні, 27 листопада, відділом освіти отримано та доставлено в місто  ігрові набори Six Bricks для першокласників закладів загальної середньої освіти на виконання  наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 №1361 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами SixBricks”. На початку місяця школи вже отримали ігрові набори LEGO Play Box на кожен перший клас, а кількість SixBricks  розрахована на кожного першокласника.