ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підтоплення! Стихійне лихо чи недбалість?
28.03.2013

         Незвична кількість опадів в березні 2013 року створила для  мешканців міста певні проблеми. Більше всього вони  завдали турбот для власників приватних будинків, адже вони найбільше постраждали від підтоплення.

         Головною  причиною негараздів стало недбале ставлення  мешканців міста  до дренажних мереж для поверхневих вод.

Нехтуючи правилами благоустрою, коростенці власноруч засипають дренажні канави при будівництві у власних дворах, прокладають труби малого діаметру, не прочищають їх, скидають побутове сміття, а також при проведенні будівельних робіт завозять матеріали, складуючи їх так, що  виток води обмежується. Все це призводить до знищення наявних мереж водовідведення.

        Відповідно до „Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і належного санітарного стану у м. Коростені” громадяни зобов’язані:  

      - не допускати  захаращування та засипання зливової каналізації, оглядових і дощеприймальних колодязів, люків, водостоків, приймальних решіток, засипання канав, труб, дренажів, що призначаються для відводу поверхневих і ґрунтових вод із вулиць і шляхів;

- прибирати та очищувати канави, водопропускні труби, що призначаються для відводу поверхневих і ґрунтових вод біля своїх будинків, які проходять по вулиці вздовж межі приватних садиб  та через приватні садиби .

        Відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у випадку здійснення цих порушень  передбачена відповідальність: для громадян  - штраф від  340 грн. до 1360 грн.; для  юридичних осіб, суб'єктів підприємницької діяльності  - від  850 грн. до  1700 грн.

        Що робити, якщо Вас вже затопило з вини сусіда?

 Ви маєте право звернутися з позовом до суду на захист своїх порушених прав. Для цього потрібно до позову  надати претензію або попередження, акт, складений про те, що Вас дійсно підтопило з визначенням дати події. Потрібно докласти до цього  кошторис на ремонтно-будівельні роботи. Витрати на збір документів та адвоката можна включити в майбутній позов.   В позові Ви маєте право вказати як матеріальну частину  збитків так і моральну.

Шановні коростенці! Поважайте своїх сусідів та бережіть свої заощадження,  не захаращуйте зливні каналізації, оглядові і дощеприймальні колодязі,  не засипайте канави і не будуйтесь на  їх місці. 

Пам’ятайте, що будуючи і готуючись до будівництва, ми маємо зважати на закони природи. Вона не зважає на  наше бажання і не буде пристосовуватися до нашого бачення  дизайну і планування власного подвір’я.