ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • До відзначення 30-річниці Незалежності України
  23.07.2021
  Фахівці бібліотечних закладів Коростенської міської територіальної громади розпочали активну роботу до відзначення 30-річниці Незалежності України. У бібліотеках розміщуються книжкові виставки та тематичні перегляди літератури, готуються презентації книг, проводитимуться читацькі марафони та літературні вечори тощо. А видання консультативних порад «Україна: незалежність, гідність, свобода» підготовлене провідним методистом ПБ Коростенської МТГ буде цікавим та корисним працівникам бібліотек та освітянам для підготовки і проведення заходів з нагоди Дня Незалежності України.
 • “Коростенські музики” запрошують!
  22.07.2021
  25 липня та 1 серпня 2021 року, з 18.00 до 20.00, у парку культури і відпочинку «Древлянський» митці народного гурту “Коростенські музики” під керівництвом талановитого Анатолія Стужука виступатимуть на сцені і даруватимуть для жителів та гостей міста незабутній музично-танцювальний вечір. Гарний недільний настрій - гарантовано!
 • Про діяльність працівників бібліотек громади
  19.07.2021
      14 липня фахівці бібліотек ПБ Коростенської міської територіальної громади зібралися у читальній залі центральної міської бібліотеки на методичну нараду, яка проходила у формі інформаційної години  під назвою «Україна від А до Я». На зібранні зі вступним словом виступила директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман, яка запропонувала розпочати активну роботу бібліотечних закладів до відзначення 30-річниці Незалежності України. Провідний методист, Світлана Коржук ознайомила колег з інформацією стосовно логотипу до 30-річниці Незалежності України, зокрема і по Житомирській області, який презентувало Міністерство культури та інформаційної політики. Крім цього назвала 30 фактів Незалежності, що заслуговують на увагу при організації масових заходів для користувачів. А ще під час наради відбулася презентація історичного колажу по темі «15 причин любити Україну». Для бібліотекарів  методистом були  підготовлені і  нові форми роботи та назви до знаменної дати.  Далі фахівці сільських бібліотек поділилися з колегами досвідом співпраці із клубними установами. Так, бібліотекар села Грозине Зінаїда Сингаївська розповіла про те, що 6 липня брали активну участь у проведенні Дня села і свята Івана Купала.     Методична нарада сприяла обміну досвідом між бібліотекарями ПБ Коростенської МТГ, була корисною з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у роботі з користувачами.
 • Проведено семінар для працівників закладів культури громади
  14.07.2021
  14 липня 2021 року в конференц-залі Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка відбувся навчальний семінар для працівників клубних установ Коростенської міської територіальної громади. Основними питаннями семінару були рекомендації у проведенні заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України та фестивалю "Серпневі зустрічі", обговорено стан висвітлення діяльності закладів культури в соціальних інтернет-мережах, популяризації культурної спадщини, а також здійснено обмін досвідом у спільній роботі.
 • В місті Коростені продовжуються археологічні дослідження
  11.07.2021
     З 5 липня по 15 липня 2021 року в Коростені проводяться археологічні дослідження за сприяння виконавчого комітету Коростенської міської ради та організаційною участю працівників відділу культури і туризму. Дослідження здійснюються під керівництвом Андрія Петраускаса, кандидата історичних наук, співробітника Інституту археології НАНУ. Активними учасниками заходу традиційно є студенти історичного факультету Житомирського державного університету ім.І.Франка, керівником археологічної практики яких являється Марина Хададова. Цьогоріч археологічні розкопки розпочалися на території прилеглої до вулиці Сергія Кемського.
 • Проведено молодіжну дискотеку
  11.07.2021
      10 липня 2021 року, в парку культури і відпочинку "Древлянський" працівники Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка забезпечили проведення молодіжної дискотеки, яка відбуватиметься і надалі, щосуботи впродовж липня.  
 • Про участь працівників культури в проведенні благодійного велопробігу
  9.07.2021
  9 липня 2021 року біля Коростенського міського центру підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові» працівники Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка забезпечили озвучення урочистого відкриття та старту традиційного благодійного велопробігу «Допоможи! Це просто!».