ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Відвідано 26 туристичну виставку UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
  12.05.2021
    11 травня 2021 року відвідано 26 туристичну виставку UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»  представником відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, з метою інформування про туристичний потенціал міста Коростеня, обміном професійним досвідом.   Це найбільша щорічна туристична подія, традиційне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних організацій, туристичних операторів і турагентств, представників державних структур, авіа, готелів, перевізників, медіа.   Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласним туристичним інформаційним центром у перший день проведення виставки, організував поїздку для представників сфери туризму в територіальних громадах, до участі в якій долучився і працівник відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради.
 • Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького запрошує на навчання!
  7.05.2021
      Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького запрошує на навчання дітей віком з 6 років.     Вступні іспити відбудуться 25 травня 2021 року, о 10.00 та 15.00
 • Про творчі успіхи Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького
  7.05.2021
    Вітаємо з досягненнями учнів та викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького:   Кучера Ярослава зі здобуттям I місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України у барвах сакур» (м.Ужгород, квітень 2021р.) та викладача Галину Стретович, концертмейстра Оксану Лазаренко;   Ленько Анастасію, переможицю І Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний янгол» (м.Київ, квітень 2021 р.) з I місцем, викладача Ярославу Демик, концертмейстера Раїсу Хомутовську;    переможців XV обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді «Великодні дзвони» (м.Житомир, квітень 2021 р.) Гончарова Владислава з I місцем, Семисильного Максима з II місцем, ансамбль народних інструментів, який здобув II місце та викладача Олександра Мужа;    Янчук Ірину та Войтюк Маргариту з перемогою - II місця на VI регіональному фестивалі-конкурсі вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь» (м.Бердичів, квітень 2021р.), викладача Ярославу Демик, концертмейстра Раїсу Хомутовську. Радіємо за вас, бажаємо нових перемог!  
 • Про творчі досягнення Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  28.04.2021
  Вітаємо з перемогою Валерію Оверчук, ученицю міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького зі здобуттям I місця на XI Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Зіркова весна" (м.Переяслав, березень, 2021), викладач Оксана Шикета.
 • Про діяльність Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  28.04.2021
  У міській школі мистецтв ім.Анатолія Білошицького відбувся контрольний перегляд робіт учнів 1-3 класів відділу образотворчого мистецтва, а також проведена виставка "Весняне свято" учнів образотворчого мистецтва класів 1-А, 2-А, 2-В під керівництвом викладача Аловської Наталії Леонідівни. При оцінюванні та перегляді таких робіт відзначено талановитість учнів і  викладачів. Бажаємо творчих успіхів!
 • «Сільська бібліотека: час нових підходів»
  23.04.2021
     Саме таке питання було обговорено на методичному заході для бібліотекарів громади, який відбувся 23 квітня в центральній бібліотеці.     Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету висвітила організаційні питання, що стосуються роботи бібліотекарів, Галина Боцман, директор Публічної бібліотеки Коростенської МТГ презентувала краєзнавчо-інформаційний проєкт «Моє село - моя бібліотека», Світлана Коржук, провідний методист, проаналізувала річні плани роботи та звернула увагу на статистичну звітність, Тетяна Примаченко, методист, виступила із темою «Книжкова виставка як елемент інформаційного обслуговування».     «Про шляхи комунікації бібліотек в онлайн просторі» проконсультувала Галина Примак, методист, «Про роботу з книжковим фондом, перехід на УДК, планові книжкові переобліки» - про це проінформувала методист відділу комплектування та обробки літератури Алла Красновська.    Для надання якісних бібліотечних культурних послуг були підготовлені рекомендації та поради у друкованому вигляді «Форми масової та виставкової роботи від А до Я», «Орієнтовні назви бібліотечних виставок», «Перевірка бібліотечних фондів», «Особливості індексування 8 класу УДК «Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство», «Читач загубив книжку та взамін приніс нову: оформлення та облік».
 • Про творчі успіхи Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  20.04.2021
      Артем Білецький, учень міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького, став дипломантом Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці" (м.Запоріжжя, березень 2021 р.). Щиро вітаємо Артема та його викладача Людмилу Снєгірьову з досягненням, бажаємо творчих злетів!