ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Економіка
 • Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в І півріччі 2021 р.
  28.07.2021
  Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання  у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в І півріччі  2021 р.
 • Запрошуємо до обговорення орендної плати за майно комунальної власності!
  20.07.2021
  Запрошуємо до обговорення розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Коростенської міської територіальної громади!
 • Засідання координаційної ради щодо конкурсу "Кращий підприємець громади"
  6.07.2021
     Проведено засідання координаційної ради з питань підприємництва щодо конкурсу "Кращий підприємець Коростенської гшромади".
 • Робочий візит в рамках Проєкту GIZ "FEER"
  1.07.2021
  29 та 30 червня в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) з робочим візитом Коростенську громаду відвідали Андрій Панащук і Дмитро Сакалюк. Під час візиту представником та консультантом проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність» були висвітлені проміжні результати реалізації даного проєкту та окреслені наступні кроки довготривалої співпраці.  В той же час, спільно із Дмитром Сакалюком було проведено семінар для старост громади на тему: «Муніципальний енергетичний менеджмент – інструмент ефективної експлуатації бюджетних будівель, раціонального споживання ресурсів та заощадження коштів», а енергоменеджер Ганна Сергеєва коротко поінформувала про розвиток громади в сфері енергоефективності, впровадженні сталої енергетичної і кліматичної політики. Під час зустрічі та жвавої дискусії обговорено ряд питань з енергоефективності, таких як:  втрата та збереження тепла в будівлі з врахуванням комфортного перебування в ній,  правильне утеплення будівель та встановлення металопластикових вікон,  функціонування системи вентиляції,  потенціал розвитку відновлювальних джерел енергії на приєднаних територіях тощо. Крім того, енергоменеджером громади Ганною Сергеєвою та першим заступником міського голови Володимиром Вигівським спільно з представниками проєкту здійснені виїзди у заклади освіти. За участі керівників та завідуючих господарством освітніх закладів будівлі Навчально-виховного комплексу №12 і Центру розвитку дитини №17 оглянуті на предмет наявних проблемних питань, а консультантами проєкту надані рекомендації щодо підвищення енергоефективності даних будівель.     Отже, Плідна співпраця з проєктом GIZ, проведення зустрічей, робочих візитів та вищезазначених заходів - це ще один крок до створення та розбудови енергоефективної громади! Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
 • Готуємося до інвестиційного форуму Polissia Invest
  1.07.2021
            Залучення інвестицій в громаду є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади, адже це в першу чергу нові робочі місця, відкриття нових виробництв, наповнення бюджету громади.  З метою ознайомлення з новими підходами щодо розробки інвестиційної презентації громади, яка буде представлена на форумі Polissia Invest  в жовтні 2021 року, фахівці управління економіки Коростенської міської ради на чолі з Володимиром Стужуком прийняли участь у воркшопі, організатором якого виступили  Житомирська облдержадміністрація, Агенція регіонального розвитку Житомирської області, Київський інститут майбутнього та Житомирський бізнес-клуб.
 • Опитування
  1.07.2021
  Важливість офіційного працевлаштування
 • Конкурс "Кращий підприємець 2021"
  1.07.2021
  Конкурс "Кращий підприємець 2021"