ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Архів новин
 • До завершення деклараційної кампанії залишилося менше двох тижнів
  18.04.2018
  До завершення деклараційної кампанії залишилося менше двох тижнів
 • КП "Водоканал" інформує
  17.04.2018
  КП "Водоканал" повідомляє, що 18.04.2018 року з 10 год. відбудеться призупинення водопостачання міста у зв'язку з плановою зупинкою (ремонтні роботи) !
 • 19 та 20 квітня у Коростені оголошено загальноміську толоку
  17.04.2018
  19 та 20 квітня у Коростені оголошено проведення  загальноміської толоки. Запрошуємо колективи підприємств, установ і організацій міста, активну коростенську громаду долучитись до упорядкування нашого спільного дому.
 • Запрошуємо на Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів в Коростені
  17.04.2018
  18-20 квітня 2018 р. у Коростені в міському Палаці культури ім. Т. Шевченка відбудеться Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів ім. А.Білошицького.
 • ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень"
  2.06.2015
  Коростенською міською радою Житомирської області VI скликання від 03.07.2014 року за № 1536 прийнято рішення про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень». Об’єкт конкурсу: Земельна ділянка загальною площею42,02 га (Кадастровий номер: 1810700000:02:038:0031), що знаходиться по вул. Жовтнева,11Д, м.Коростень, Житомирської області для створення та функціонування на даній території індустріального парку «Коростень». Територія індустріального парку «Коростень» вільна від забудови. Категорія цільового призначення: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Ініціатор створення індустріального парку: Коростенська міська рада Строк на який створено індустріальний парк: 30 років. 
 • Увага! Міжнародний конкурс інвестиційних проектів
  25.03.2015
  З метою сприяння виходу вітчизняних товаровиробників та інвесторів на ринок Євросоюзу  Польсько-Українська господарча палата сумісно з Міжнародним правовим центром EUCON та міжнародним аудиторським союзом проводять Міжнародний конкурс інвестиційних проектів для реалізації у республіці Польща.
 • Обговорюємо проект Програми по підтримці розвитку малого підприємництва в м. Коростень на 2015-2017 роки
  23.10.2014
  Мале підприємництво займає  важливе місце у соціально-економічному розвитку міста, так як являється провідним сектором ринкової економіки, що забезпечує насиченість ринку товарами та послугами, сприяє здоровій конкуренції, задоволенню споживчого попиту населення та створенню нових робочих місць. З метою створення правових та організаційних умов для реалізації конституційного права громадян на підприємницьку діяльність, підвищення їх добробуту шляхом залучення широких верств населення до підприємницької діяльності через сприяння розвитку підприємництва, а також встановлення відкритого партнерства влади і бізнесу управлінням економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради розробляється проект Програми підтримки розвитку малого підприємництва в м. Коростень на 2015-2017 роки. Ваші пропозиції направляйте на електронну адресу kor.ekonom@gmail.com або по телефону (04142)50244, 41020.