ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • Громадські обговорення по встановленню місцевих податків і зборів на 2022 рік
  6.05.2021
  12 травня 2021 року о 14:00 годині  в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради (каб.13) відбудуться обговорення проектів рішень міської ради щодо встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік. До участі в обговоренні запрошуються суб’єкти господарювання,  громадські організації та інші зацікавлені особи. З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міста в розділі «Регуляторна політика» ­› «Проекти регуляторних актів».
 • Оголошено конкурс на розробку Стратегічного плану Коростенської МТГ до 2030 року.
  5.05.2021
  Управління економіки виконавчого комітету оголошує конкурс на розробку Стратегічного плану розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року. Конкурс оголошений із застосуванням електронної системи закупівель  ProZoro за ДК 021:2015:73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок. Запрошуються до участі організації із досвідом проведення маркетингових досліджень, які стосуються стратегій розвитку територіальних громад та територій (самостійний або в партнерстві з міжнародним консультантом). Кінцевий термін подання заявок 17 травня 2021 року.
 • Виїзні прийоми громадян !
  8.04.2021
  Сьогодні 08.04.2021 р. відбувся черговий виїзний прийом громадян в Коростенській міській територіальній громаді, а саме в селі Стремигороді. В виїзному прийомі громадян взяли участь: начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради – Єсін Ігор Володимирович, начальник відділу призначення соціальних допомог та пільг – Гурківська Людмила Вячеславівна та начальник відділу з питань сімейної політики – Ме6дведчук Людмила Степанівна. Основні питання стосувалися призначення житлових субсидій, пільг та пенсійне забезпечення громадян. Заяви які були прийняті від громадян будуть розглянуті та опрацьовані відповідно до чинного законодавства.
 • До уваги отримувачів державних соціальних допомог!
  7.04.2021
  Шановні отримувачі державних соціальних допомог ! Сьогодні на ваші  банкивські  карткові рахунки будуть зараховані ( дитячі ) кошти ! З питань переоформлення державних соціальних допомого та  за консультаціями спеціалістів  звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення вул. Музейна 5.
 • 90- це не вік, це багатство!
  7.04.2021
  90- це не вік, це багатство! 7 квітня у день Благовіщення Пресвятої Богородиці віншували з нагоди 90 річного ювілею жительку села Михайлівка Дорошук Надію Сергіївну. До оселі жінки завітали представники місцевої влади, це начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Єсін, староста Михайлівського округу Невмержицький Анатолій з квітами та подарунками. Надія Сергіївна, яка сьогодні святкує досить рідкісний в наш час ювілей, являється яскравим зразком, як в настільки почесному віці залишатися прикладом для родини, порадницею, люблячою матір’ю, бабусею, прабабусею. Оглядаючись на прожиті роки Надії Сергіївни є чим пишатися. Все життя вона пропрацювала в колгоспі у селі Михайлівка, разом з чоловіком дали дорогу в життя 2 синам. Отож наразі, жінка може гордитися внуками, правнуками з уст яких протягом дня не затихають слова подяки й привітання. Хочеться побажати Надії Сергіївні якомога більше світлих та сонячних днів, турботи від близьких людей, міцного здоров’я та в такому ж бадьорому настрої, як сьогодні, зустріти свій наступний ювілей.
 • ВІТАЄМО МОЛОДИХ БАТЬКІВ З НАРОДЖЕННЯМ МАЛЕНЬКИХ КОРОСТЕНЦІВ !
  20.02.2021
  На минулому тижні працівники управління праці продовжили  видавати / БЕБІ-БОКСИ/, мамам та тутусям родини яких поповнились малечею! Всьго видано 4 пакунки малюка , зичимо міцного здоров'я, щастя та благополуччя родинам !
 • Соціальна послуга максимально наближена до наших мешканців !
  20.02.2021
  Продовжуємо надавати соціальні послуги в віддалених населених пунктах Коростенської  територіальної громади .Керівництвом  управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради   здійснено виїздний  прийом громадян  в селище Кожухівка . За місцем проживання заявників оформлено та поставлено на виплату відшкодування житлових субсидії, пільг , твердого палива , оформлено виплати багатодітним родинам , одиноким мамам , та інші соціальні виплати . Наступний виїздний прийом громадян заплановано 25 лютого в селище Михайлівка !