Топ теги:
Попередження

МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл

14 Червня 9:35
⭐️ Раніше школи не мали чітких шкал відповідності українських і закордонних оцінок. Тепер же робота вчителів дещо полегшиться, а батьки та учні будуть спокійні за свої результати!
🔹 Сутність нововведення
Шкала увідповіднила системи оцінювання різних країн та українську 12-бальну. Учні можуть перезараховувати оцінки зі спільних із країною перебування предметів. Решту предметів, таких як українська мова, література, історія, вони вивчають за модифікованими (скороченими) програмами та проходять оцінювання дистанційно.
🔹 Як це працює на практиці?
Якщо учень отримав оцінку добре з математики в Польщі, за нашою шкалою це — 8 балів. Якщо ж системи оцінювання відрізняються, рекомендовано виставляти оцінку на користь дитини. У таблиці представлено 25 країн, зокрема США, Німеччину, Польщу, Італію та Францію. Для решти випадків є загальна таблиця переведення оцінок.
🔹 Перспективи для учнів
Новації допоможуть безперебійно продовжити навчання в Україні після повернення. Учні можуть скласти річне оцінювання перед новим навчальним роком із перезарахуванням результатів із-за кордону.
Ознайомитися з рекомендаціями ➡️ bit.ly/45pEdbj
Чат-бот Гаряча лінія