КП «Водоканал» інформує! 10.12.21р. Тимчасова ВІДСУТНІСТЬ ВОДИ в будинках по вул. 1 Травня 3, вул. Сосновського 19, 21 та мікрорайону Мирний, вул. Чолівська, вул. Каштанова, вул. Сонячна, вул. Т.Кралі, вул. Білокоровицьке шоссе!

10 Грудня 8:18

КП «Водоканал» інформує! 10.12.21р. Тимчасова ВІДСУТНІСТЬ ВОДИ в будинках по вул. 1 Травня 3, вул. Сосновського 19, 21 та мікрорайону Мирний, вул. Чолівська, вул. Каштанова, вул. Сонячна, вул. Т.Кралі, вул. Білокоровицьке шоссе !

З 9-00 до 12-00год в зв’язку з зупинкою підвищувальної станції (ПВС) тимчасово буде відсутня вода в будинках по вул. 1 Травня 3, вул. Сосновського 19 та 21. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

А також в будинках мікрорайону Мирний, вул. Чолівська, вул. Каштанова, вул. Сонячна, вул. Т.Кралі, вул. Білокоровицьке шоссе протягом дня можлива тимчасова відсутність води у зв`язку з ліквідацією наслідків аварій на водопровідній мережі в районі газового господарства.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація Коростенського КП «Водоканал»