Коростенська міська рада повідомляє про затвердження документу державного планування містобудівної документації «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)», відповідно до вимог Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”.

28 Лютого 15:41

Згідно рішення двадцятої сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради № 1155 від 23 лютого 2023 року було прийнято рішення «Про затвердження детального плану території міста Коростеня, Житомирської області – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)» відповідно до дозвільних рішень: Коростенської міської ради дванадцятої сесії VIII скликання від 23.12.2021 р. №737 та Коростенської міської ради шістнадцятої сесії VIII скликання від 04.08.2022 р. №886, з урахуванням у містобудівній документації зауважень та пропозицій, розробник -ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ» .

На виконання вимог статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» додаються затверджені документи державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення.

Додатки:

Довідка про консультації до проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)»

Довідка про громадське обговорення до проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)»

Заходи передбачені для здійснення моніторингу нслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення