ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території м. Коростеня особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

Положення

про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території м. Коростеня особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції обєднаних сил

 

1. Мета, завдання

 

1.1. Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і

обслуговування житлових будинків на території міста Коростеня військовослужбовцям, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил – це місцевий нормативний правовий акт, розроблений з метою забезпечення соціальних стандартів для військовослужбовців, їх стимулювання в особливо небезпечний час, яким встановлюються особливості розгляду заяв щодо отримання земельних ділянок.

1.2. Положення розроблено на підставі вимог:

 •  Земельного кодексу України;

 •  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”;

 •  Закону України „Про основи містобудування”

 •  Законів України „Про землеустрій”;

 • Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

 • Постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення»;

 

2.  Особливості розгляду заяв щодо отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

 

2.1. Земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території м. Коростеня осіб, які пропонуються для  забезпечення осіб, які брали та беруть участь у проведенні АТО/ООС, повинні відповідати генеральному плану міста, плану зонування та детальному плану території  відповідно до вимог ст. 24 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2. Детальні плани територій житлових масивів розроблені з функціональним призначенням «для садибної забудови» та затвердженні рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради  передаються  відділом архітектури  та містобудування  до   управління економіки (відділ комунальної власності)  для подальшого розподілу земельних ділянок  серед  осіб які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та подали відповідні  заяви  до виконавчого комітету Коростенської міської ради та поставленні в чергу на отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території міста Коростеня.

          2.3. Дія цього Положення поширюється на земельні ділянки, які запроектовані в нових житлових масивах, згідно наявної містобудівної документації.

         2.4. Для осіб, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, в запроектованих житлових  масивах, розподілу підлягає 60% із загальної кількості земельних ділянок, що передбачені для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд.

         2.5. Розподіл здійснюється шляхом проведення жеребкування.

         2.6. По запроектованих житлових кварталах (в місцях відведення земельних ділянок для садибної забудови), інженерно-транспортна інфраструктура та підведення комунікацій переважно проводиться за рахунок забудовників.

 

3. Порядок подачі та розгляд заяв громадян щодо отримання земельних ділянок

 

3.1. Громадяни, на яких поширюється дія цього Положення та які зацікавлені в постановці на облік для отримання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, звертаються до Центру надання адміністративних послуг для отримання адміністративної послуги з наданням наступних документів:

- заява на ім’я міського голови про взяття на облік для отримання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- копія документа, що посвідчує особу із зазначенням місця реєстрації;

-копія документа, який підтверджує статус учасника бойових дій АТО/ООС (нотаріально завірений).

- копію документа, який підтверджує інвалідність пов’язану з участю в бойових діях (нотаріально завірений) ( у разі наявності).

- копія документа, який підтверджує статус багатодітності (нотаріально завірений) ( у разі наявності).

- довідку з місця роботи для осіб, які працюють в місті Коростень не менше 3 років на день звернення та зареєстровані в інших регіонах України  (при необхідності).

Протягом 10 днів заявникові надається письмова відповідь відповідно дати взяття на облік, виду та порядкового номера на черзі. У випадку відмови у постановці на облік, направляється відповідь про відмову з зазначенням причин відмови.

3.2. Відділ комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради реєструє заяви, які надійшли від громадян  через ЦНАП у місті Коростені у відповідному журналі,  здійснює  облік осіб, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил із зазначенням черговості забезпечення у відповідності  до  п. п. 3.3 п.3 даного Положення.

3.3 Першочерговому забезпеченню ділянками підлягають сім’ї загиблих, що брали участь в проведенні АТО/ООС. У даному випадку документи оформляються на одного із членів сім`ї, в такій послідовності: дружина (чоловік), діти, батьки.

В другу чергу – забезпечуються земельними ділянками учасники бойових дій, які мають інвалідність пов’язану з участю в бойових діях АТО/ООС.

В третю чергу – інші учасники бойових дій АТО/ООС, які мають 3-х та більше дітей.

В четверту чергу – учасники бойових дій АТО/ООС, які зареєстровані та проживають в місті Коростені, а також учасники бойових дій АТО/ООС, які працюють в місті Коростень на день звернення не менше 3-х років.

В п’яту чергу – інші учасники бойових дій АТО/ООС.

Перехід до наступної черги (наступної особи) відбувається після забезпечення всіх осіб, які перебувають на черзі, яка передує  або в разі відмови заявника від запропонованої земельної ділянки.

Визначення фактичних земельних ділянок у відповідності до черговості серед учасників АТО/ООС здійснюється шляхом жеребкування, в залежності від категорії та статусу. Для категорій громадян, які мають інвалідність, при розробці детального плану територій визначаються зони з більшою доступністю та розвиненою інфраструктурою.

Після жеребкування, громадяни подають заяви про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність у відповідності до діючого законодавства.

3.4. Коростенська міська рада, пропонує вільні земельні ділянки під забудову згідно затвердженого детального плану територій та через відділ комунальної власності виконавчого комітету, який забезпечує отримання письмової пропозиції громадянам, що зареєстровані згідно п.3.1 цього Положення в порядку визначеної черговості у кількості, що відповідає кількості виділених земельних ділянок згідно п.2.2 цього Положення.

Для забезпечення об’єктивного та неупередженого розподілу земельних ділянок серед осіб, що брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, розпорядженням міського голови створюється робоча група з питань розподілу земельних ділянок АТО/ООС (надалі Робоча група).

Склад робочої групи формується із представників органів виконавчої влади, представників громадських організацій (за згодою), депутатів міської ради. Робоча група опрацьовує заяви учасників АТО/ООС щодо надання у власність земельних ділянок у м. Коростень. Жеребкування здійснюється в присутності робочої групи.

При відмові від отримання наявних вільних земельних ділянок пишеться письмова заява, при цьому не втрачається першочерговість при появі інших розроблених за детальним планом територій земельних ділянок.

Після отримання письмової пропозиції, громадянин протягом 30 календарних днів надає письмову згоду на отримання земельної ділянки з числа вказаних у пропозиції.

Не отримання письмової згоди, наданої протягом 30 календарних днів з дати підтвердження отримання пропозиції вважається відмовою від отримання земельної ділянки з числа вказаних у пропозиції.

Датою надання письмової згоди є дата її реєстрації у загальному відділі виконавчого комітету Коростенської міської ради, або дата на штампі поштового відправлення.

3.5. Надання земельної ділянки проводиться в порядку, визначеним чинним законодавством України.

 

Секретар міської ради                                                                      В. Вигівський