ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оголошується аукціон на продовження договору оренди частини приміщення сьомого поверху консультативно-діагностичного центру, розташованого за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського,7-г, загальною площею 17,7 кв.м.

І.Інформація про чинний договір оренди:

Повне найменування орендаря: ФОП Данько Н.В.

Повне найменування і адреса орендодавця: управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради,11500, Житомирська обл, м. Коростень. вул. Грушевського,22

Повне найменування і адреса балансоутримувача: Комунальне некомерційне підприємство „Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради”, 11500, Житомирська обл., м.Коростень, вул. М.Амосова,8

Номер та дата укладення договору -   від 12.11.2011року;

Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди, яке реалізується шляхом участі чинного орендаря в аукціоні на продовження договору оренди.

ІІ. Інформація про об’єкт оренди:

      Місцезнаходження об’єкта: м. Коростень, вул. Грушевського,7-г.

      Тип об’єкта: нерухоме майно

      Найменування та характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення площею 17,7 кв.м., розташоване на сьомому поверсі консультативно-діагностичного центру по вул. Грушевського,7-г в м. Коростені.

      Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: об’єкт відповідає умовам оренди, перебуває в належному технічному стані, системи опалення, водопостачання, водовідведення та освітлення центральні без окремих лічильників;

Загальна площа об’єкта – 17,7 кв.м.

Ринкова вартість об’єкта – 37331,00 грн. (без ПДВ).

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату  комунальних послуг (якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг: компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється в порядку п.6.5 примірного договору, затвердженого Постановою КМУ № 820 від 12.08.2020р.

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата (місячна):

- для електронного аукціону – 753,93 грн. (без ПДВ)

Пунктом 146 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що стартова орендна плата визначається в порядку, передбаченому пунктом 52 цього Порядку, але не може бути нижчою за останню місячну орендну плату, встановлену договором, що продовжується. Орендна плата за останній місяць оренди  (за жовтень 2020р. з врахуванням індексу інфляції за вересень 2020 року становить 753,93 грн.)

- для аукціону зі зниженням стартової ціни – 376,97грн. ( частина 11 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»),

- для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання пропозицій – 376,97 грн.( частина 13 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Строк оренди: до 15.11.23р.

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту обєкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації обєкта оренди із зазначенням суми і строку: відсутня.

Цільове призначення обєкта оренди: для надання косметичних послуг.

Переможець аукціону відшкодовує витрати на проведення оцінки обєкта оренди.

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»

Спосіб проведення аукціону: аукціон на продовження договору оренди майна, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем.

Дата проведення електронного аукціону - 15.12.2020р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного  аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1% від стартової орендної плати.

Розмір гарантійного внеску (для чинного орендаря) 1180,75 грн. (без ПДВ)

Розмір гарантійного внеску (для інших учасників, крім чинного) 2361,50 грн.  ( без ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску – 472,30 грн.

     Строк подання заяви  на участь  в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій  3.

При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища ціна.

Чинний  орендар має переважне право на продовження договору оренди  в ході аукціону  на продовження договору оренди згідно з умовами, визначеними пунктом 149 Порядку.

Додаткові умови:

Крім орендної плати Орендар:

1.Відшкодовує Орендодавцю витрати, пов’язані із замовленням звіту з оцінки майна та рецензії.

2. Самостійно сплачує комунальні послуги.

3.Орендні канікули не передбачені.

4. Ремонт під власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря.

Орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статею 4 Закону «Про оренду державного та комунального майна».

Суборенда не допускається.

V.Додаткова інформація:

Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався  учасник.

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-etsprozorroprodazhi-cbd2.

Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів :

в національній валюті:

Одержувач: УК м.Коростень

Розрахунковий рахунок UA038999980314070544000006006

Банк одержувача: Казначейство України

КОД ЄДРПОУ 37909251

Контактні дані Орендодавця з питань оренди :

Адреса електронної пошти: comvlasnist@ukr.net

Графік роботи: з 8.00 до 17.00 (крім вихідних), обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Телефон для довідок (04142) 9-65-69.