Хороші результати коростенців на ІХ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби.

18 Січня 10:05
15 січня у Малині проходив ІХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження на призи срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева ,,Крок до олімпу”. У змаганнях брали участь 258 учасників віком до 12 років у складі 20 команд з різних куточків України. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренерів Білоуса Владислава Олександровича та Гулакова Богдана Анатолійовича. За результатами змагань, учень ЗОШ №3 Вигівський Данило (вагова категорія 47кг) виборов золоту нагороду, а учень міської гімназії №7 Федоренко Михайло (вагова категорія 59кг) здобув срібну нагороду. Учениця міського ліцею Марченко Катерина (вагова категорія 26кг) отримала бронзову нагороду. Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера.